پیتر شیف درباره سقوط بیت کوین: خرس هنوز جوان است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف که از بیت‌کوین متنفر است می‌گوید بزرگترین ارز دیجیتال به شبکه اجتماعی X نفوذ کرد قبلا، پیش از این در “منطقه بازار خرس”.

این پس از آن صورت می‌گیرد که ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار به 58456 دلار در 24 ژوئن سقوط کرد و به پایین‌ترین سطح خود از 2 می رسید.

هفته گذشته، بیت‌کوین به دلیل جریان‌های خروجی عظیمی که توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبادلاتی مستقر در ایالات متحده و سایر عوامل نزولی مانند عدم قطعیت اقتصاد کلان و جنون فروش اخیر ثبت شده بود، در حال لرزش بود. راه اندازی شد توسط دولت آلمان

مرتبط با

روز دوشنبه، Mt.، صرافی معروف رمزنگاری که در سال 2014 هک شد. بعد از اینکه Gox اعلام کرد که بازپرداخت را در ماه جولای آغاز می کند، اوضاع برای گاوهای بیت کوین بدتر شد.

سطح دقیق فشار فروش هنوز مشخص نیست، اما شیف پیش‌بینی کرد که قیمت ارز دیجیتال پیشرو یعنی Mt. Gox پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین می‌تواند «بسیار بیشتر» قبل از ورود به بازار سقوط کند.

مرتبط با

اگرچه بیت کوین در حال حاضر بیش از 20 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است، شیف معتقد است که اصلاح قیمت اکنون به پایان رسیده است. او افزود: «خرس هنوز جوان است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید