پیتر شیف پشتیبانی بعدی بیت کوین (BTC) بحرانی را نام می برد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که خرس معروف طلا و بیت کوین پیتر شیف اظهار داشت که معتقد است روند بیت کوین ممکن است تشدید شود، او به سطح حمایتی حیاتی اشاره کرد که سرمایه گذاران بیت کوین نباید آن را نادیده بگیرند. در صورت سقوط، نمودار آن نشان می دهد که طلای دیجیتال می تواند تا 60 درصد از ارزش خود را از دست بدهد.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین کمی زیر 200 EMA است. این سطح همیشه یک راه حل موقت قابل اعتماد برای یک روند بلند مدت بوده است که آن را مهم می کند. شکستن زیر این سطح می تواند نشانه روند نزولی جدی تر و کاهش قابل توجه قیمت باشد. دورنمای نزولی با مقاومت 50 EMA در 63,634 دلار و 100 EMA در 63,315 دلار تقویت می شود.

    BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

در حالی که روند کلی ضعیف باقی می ماند، RSI در 31 نشان می دهد که بیت کوین در حال نزدیک شدن به منطقه اشباع فروش است که نشان دهنده بهبود کوتاه مدت احتمالی است. تحلیل پیتر شیف از بیت کوین، اگرچه مبتنی بر شک و تردیدهای سنتی بازار است، اما اغلب به شدت به سمت افراط نزولی گرایش دارد.

اگر بیت کوین حمایت فعلی خود را بشکند، پیش بینی مثلاً 60 درصد ارزش می تواند ترسناک تلقی شود. کاهش 60 درصدی به معنای کاهش به حدود 23000 دلار است که ممکن است با الگوهای قیمت قبلی سازگار نباشد، اگرچه کاهش بیشتر همچنان امکان پذیر است. علیرغم این کاهش ها، بیت کوین کمی انعطاف پذیری نشان می دهد – اما واضح است که کافی نیست.

به عنوان یک نتیجه از روند پذیرش و احساسات سرمایه گذاران خوش بینانه، بیت کوین قبلا از افت مشابه جان سالم به در برده است. علیرغم کاهش اخیر، علاقه سازمانی به بیت کوین کاهش نیافته است.

موسسات به حمایت از بیت کوین با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و توسعه محصولات مرتبط با آن ادامه می دهند و اعتماد خود را به پتانسیل بلندمدت آن نشان می دهند. احساسات بازار در معرض تغییرات ناگهانی است. اخبار مثبت می تواند به سرعت روایت را تغییر دهد و هزینه ها را افزایش دهد. قوانین واضح تر یا فناوری بهبود یافته دو نمونه هستند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید