هشدار پیتر شیف در مورد حرکت قیمت بیت کوین (BTC): جزئیات


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف، اقتصاددان معروف و مفسر مالی، بار دیگر در مورد تغییرات قیمت بیت کوین هشدار داد و مدعی شد که حباب ارزهای دیجیتال در آستانه ترکیدن است.

شیف، منتقد قدیمی بیت کوین، مدام ادعا کرده است که بیت کوین ارزش ذاتی ندارد و یک دارایی سوداگرانه محکوم به شکست است. شیف در پاسخ به آخرین توییت خود اظهار داشت که تغییرات اخیر قیمت بیت کوین می تواند نشان دهنده سقوط قریب الوقوع باشد.

شیف نوشت: “به کنار طعنه، سخت است بگوییم که آیا حباب در نهایت این بار خواهد ترکید یا نه. تنها قطعیت این است که این در واقع یک حباب است. از آنجایی که تمام حباب ها در نهایت می ترکند، حباب بیت کوین نیز ناگزیر است که منفجر شود.” .

مرتبط با

پیتر شیف پیش بینی کرد که اتریوم به 1500 دلار کاهش می یابد: جزئیات

هشدار شیف در زمانی است که بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات مواجه است. هفته های اخیر شاهد نوسانات قابل توجه قیمت بوده ایم و بیت کوین به پایین ترین سطح از فوریه رسیده است.

آخرین ادعای او در مورد ترکیدن حباب بیت کوین قریب الوقوع به سابقه طولانی شک و تردید او نسبت به این ارز دیجیتال می افزاید. با وجود هشدارهای شیف، بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال نسبت به آینده بیت کوین خوشبین هستند.

حرکت قیمت بیت کوین

بیت کوین در روز دوشنبه به 54278 دلار یا 19000 دلار کمتر از رکورد مارس سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با انتظارات افزایش جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود بود.

مرتبط با

پیتر شیف، منتقد بیت کوین به دارندگان بیت کوین با اتمام نصف شدن هشدار می دهد

محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال برای اولین بار در یک ماه گذشته با کاهش قیمت ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در چند ماه گذشته، شاهد جریان‌های مثبت بودند. صندوق های دیجیتال بیت کوین با نزدیک به 400 میلیون دلار ورودی افزایش یافتند و یک دوره سه هفته ای را معکوس کردند که طی آن محصولات بزرگترین ارز دیجیتال جهان بیش از 1.2 میلیارد دلار از دست دادند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 1.79 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 57705 دلار رسیده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید