پیتر شیف پیش‌بینی بد قیمت بیت‌کوین را منتشر می‌کند، مدیرعامل ریپل از پیروزی بزرگ در کالیفرنیا خوشحال می‌شود، نرخ رایت SHIB بدون شتاب قیمت 2682 درصد افزایش می‌یابد: Crypto News Digest توسط U.Today


U.Today خلاصه ای از سه خبر پرمحبوب آخر هفته را آماده کرده است.

شیف پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین برای چندین سال به کاهش خود ادامه خواهد داد

پیتر شیف در روز جمعه 21 ژوئن انباشته برخی انتقادات بیشتر از پرچمدار ارز دیجیتال بیت کوین. او x پستشیف خاطرنشان کرد که از زمان رسیدن به بالاترین حد تاریخ خود در 14 مارس، بیت کوین علیرغم خرید از 11 ETF بیت کوین، 14 درصد کاهش یافته است. نتایج دارایی دیجیتال در مقایسه با طلا ضعیف شده است. در همین بازه زمانی، فلز زرد توانست 10 درصد رشد کند. با این حال، ضرر کسانی که ETF طلا را برای خرید بیت کوین فروختند به 24 درصد رسید. “چقدر طول می کشد تا آنها متوجه شوند که اشتباه کرده اند؟” شیف می پرسد. پست یکی از حریفان BTC بسیار مورد توجه طرفداران و مخالفان قرار گرفت. شیف به نظر کاربری که معتقد است بیت کوین بدون توجه به هر اتفاقی همچنان به سطح 100000 دلار خواهد رسید، پاسخ داد. موضوع یک پیش‌بینی وحشتناک: «می‌توانید برای چند سال آینده به این نمودار نگاه کنید، زیرا قیمت بیت‌کوین همچنان در حال کاهش است و قیمت طلا همچنان در حال افزایش است».

مدیر عامل ریپل از “پیروزی بزرگ” در کالیفرنیا تمجید کرد

به زودی x پستبرد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل معروف این یک “برد بزرگ” در آخرین شکایتی است که علیه شرکت او در کالیفرنیا ارائه شده است. به عنوان یادآوری، قاضی فیلیس همیلتون در روز پنجشنبه چهار ادعا را مبنی بر اینکه ریپل تنها با یک ادعای قانون ایالتی قانون اوراق بهادار فدرال را نقض کرده است، بر اساس اظهاراتی که مدیر عامل شرکت در مورد XRP در مصاحبه ای در سال 2017 انجام داد و محاکمه را ادامه داد، رد کرد. گارلینگ هاوس افزود: «هیچ چیزی در این تصمیم این واقعیت را که XRP فی نفسه یک امنیت نیست (طبق تصمیم دادگاه نیویورک) نفی یا تغییر نمی دهد. این وکیل از توصیه های فرد ریسپولی پیروی می کند فرضیه پیشنهاد این است که رمز XRP ممکن است به عنوان یک امنیت در ایالت طلایی شناخته شود. گارلینگ هاوس در اظهار نظر درباره این ادعا که به دادگاه می رود، آن را به عنوان تلاشی شکست خورده توسط “ترول ها” برای سوء استفاده از سیستم حقوقی ایالات متحده برای “جستجوی توافقات دسته جمعی 100 میلیونی” مورد انتقاد قرار داد.

مرتبط با

شیبا اینو (SHIB) 2682 درصد بدون حرکت قیمتی جهش کرد

به گفته شیبورن گزارش میزان سوختگی شیبا اینو در بازوی X در روز یکشنبه من شهادت دادم افزایش خیره کننده 2682 درصدی. افزایش در این معیار مهم به لطف جامعه SHIB که 18,617,208 SHIB را از گردش حذف کرد به دست آمد. با این حال، افزایش نرخ سوختگی بر قیمت توکن میم با تم سگ تأثیری نداشت. بر اساس گزارش CoinMarketCap، در حال حاضر، SHIB با قیمت 0.00001685 دلار تغییر می کند که در 24 ساعت گذشته 6.76 درصد کاهش داشته است. این حرکت متوسط ​​قیمت را می توان با عوامل متعددی توضیح داد. احساسات کلی در بازار کریپتو به طور کلی تیره و تار بود و بیت کوین به پایین ترین سطح خود در یک ماه گذشته سقوط کرد. عملکرد دارایی های دیجیتال برتر مانند بیت کوین و اتریوم اغلب بر بازار کلی ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. اگر این ارزهای رمزپایه نوسان یا روند نزولی را تجربه کنند، ممکن است برای آلتکوین‌هایی مانند SHIB سخت باشد.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید