پیتر شیف به نهنگ های بیت کوین تبریک می گوید، او طعنه آمیز نیست


بیت کوین (BTC) هفته جدید را با روند نزولی آغاز کرد و با قیمت 54404 دلار معامله شد. در 24 ساعت گذشته، حداقل قیمت این ارز دیجیتال 54481 دلار و حداکثر آن به 58371 دلار رسیده است. از ابتدای ماه، بیت کوین بیش از 11 درصد سقوط کرده است.

پیتر شیف، شکاک ارز دیجیتال، خاطرنشان کرد که الگوهای معاملاتی اخیر و جریان های ورودی ETF نشان می دهد که سرمایه گذاران با تجربه بیت کوین را در بازار نقدی می فروشند، در حالی که سرمایه گذاران با تجربه کمتر از طریق ETF خرید می کنند. او اشاره کرد که نهنگ‌ها به‌طور استراتژیک سرمایه‌گذاران ETF را قرار می‌دهند تا بار زیان‌های احتمالی را تحمل کنند.

مرتبط با

با این حال، شیف خاطرنشان کرد که بسیاری از افرادی که از بیت کوین سود می برند، این کار را از روی شانس انجام می دهند تا مهارت.

آخرین وضعیت ETF های بیت کوین چگونه است؟

در 5 جولای، آخرین روز معاملاتی، ETF های بیت کوین شاهد ورود خالص بیش از 143 میلیون دلار بودند. بیشتر آن از Fidelity Investments بود که FBTC آن 117.4 میلیون دلار دریافت کرد. این صندوق در حال حاضر 9.65 میلیارد دلار دارایی دارد که آن را به سومین ETF بیت کوین در ایالات متحده تبدیل می کند.

BITB Bitwise بیش از 30 میلیون دلار دریافت کرده و دارایی های آن تقریباً 2.1 میلیارد دلار است. شرکت VanEck's HODL 12.8 میلیون دلار دریافت کرد و تقریباً 600 میلیون دلار دارایی دارد.

مرتبط با

فرانکلین تمپلتون، سنگین وزن ETF گزارش صعودی در مورد اتریوم را اعلام کرد

سایر ETFهای بیت کوین، از جمله بلک راک، فرانکلین تمپلتون و دارایی دیجیتال والکری، هیچ تغییر قابل توجهی در جریان ورودی یا خروجی مشاهده نکردند.

در شرایط فعلی، ترس، عدم اطمینان، شک و طمع همچنان بر احساسات بازار پیرامون ETF های بیت کوین و سایر محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید