پیتر شیف “نمی توانم از بیت کوین فرار کنم”.


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همه می دانند که پیتر شیف بزرگترین طرفدار بیت کوین نیست، حداقل نه به طور عمومی. با این حال، حتی بزرگترین منتقد BTC نیز فرصت را از دست نمی دهد تا خنده خوبی در مورد آن به اشتراک بگذارد.

شیف اخیراً از استانبول بازدید کرد و نتوانست در مقابل یک تبلیغ بزرگ بیت کوین عکس نگیرد. او این عکس را در توییتر منتشر کرد و نوشت: “من در استانبول هستم و ببینید با چه چیزی روبرو شدم. چیزهایی وجود دارد که نمی توانید از آنها فرار کنید.” او آن را با این عنوان به اشتراک گذاشت: این عکس به سرعت مورد توجه قرار گرفت و تنها در چند ساعت بیش از 200000 بازدید به دست آورد.

پیتر شیف، حامی برجسته طلا، مدتهاست که نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ابراز تردید کرده است. استدلال همیشگی او این است که بیت کوین بیش از حد ناپایدار است و ارزش ذاتی برای ذخیره ارزش قابل اعتماد را ندارد.

برخورد شیف در استانبول به عنوان یادآوری طنز آمیز از وجود گسترده بیت کوین علیرغم انتقادات آن است. محبوبیت و پذیرش بیت کوین در سطح جهانی همچنان در حال رشد است. علاوه بر این، با میلیون ها مالک و کاربر، ترکیه به عنوان یکی از کشورهای دوستدار بیت کوین شناخته می شود.

مرتبط با

سه رویداد کلیدی برای تماشای بازار کریپتو در این هفته، نهنگ‌های زنجیره‌ای 76 میلیون دلار در لینک خرید می‌کنند، پیتر برانت پیش‌بینی غم‌انگیز قیمت بیت‌کوین را مطرح می‌کند: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

به هر حال عملکرد بازار بیت کوین جالب بوده است. بیت کوین اخیراً به صعود خود به بالای آستانه 58000 دلار ادامه داد که نشان دهنده روند مثبت است. این افزایش به دنبال دوره ای از نوسانات قابل توجه است که در آن قیمت ها بین 56000 تا 60000 دلار در نوسان بود.

اگرچه حرکت فعلی به احتمال افزایش مجدد بیت کوین اشاره دارد، اما بازار همچنان محتاط است. از نظر فنی، بیت کوین توانست از 200 EMA عبور کند، سطح مقاومت مهمی که به طور منظم توسط سرمایه گذاران مشاهده می شود. اگر فشار خرید بیشتر باشد، این شکست می‌تواند نشانه روند صعودی احتمالی باشد.

به طور کلی، رابطه بین ارقام مالی سنتی و ارزهای دیجیتال پیچیده و اغلب متناقض است، توییت شیف این را ثابت می کند. هر احساسی که نسبت به آن دارید، علیرغم شک و تردید منتقدانی مانند شیف، بیت کوین اینجا باقی است. این را رشد بازار در طول سال ها نشان می دهد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید