پیتر شیف بار دیگر بیت‌کوین ETF را خرد کرد: “شک دارم که آن را خرد کنند”


در حالی که قیمت بیت کوین (BTC) تنها چند ساعت پس از شروع معاملات ETF در ایالات متحده، تمام سودهای سال 2024 خود را از بین برد، منتقدان اولین ارز دیجیتال پیش بینی می کنند که گاوهای نر بیت کوین روزگار سختی خواهند داشت. پیتر شیف اعتراف می کند که برخی از خریداران اولیه ETF بیت کوین ممکن است از تصمیم خود پشیمان شوند.

پیتر شیف سرمایه گذاران بیت کوین (BTC) را مسخره می کند: “این آخر هفته طولانی برای گاوها است”

پیتر شیف امروز، 13 ژانویه 2023، “اشکال طلا” را در حساب X به اشتراک گذاشت. اگر قیمت بیت کوین (BTC) در روز دوشنبه به کاهش ادامه دهد، سرمایه گذاران بیت کوین ETF نمی توانند دارایی های خود را نگه دارند. n/a) برای گاوهای بیت کوین (BTC) طولانی خواهد بود.

شیف متوجه شد که بیت کوین (BTC) در کمتر از یک روز از 49000 دلار به زیر 42000 دلار سقوط کرد. بنابراین، اولین ارز دیجیتال بلافاصله پس از پیش بینی ترین نقطه عطف BTC در سال 2024، کاهش دو رقمی را برای دارندگان خود به همراه داشت.

بیت کوین (BTC) با فروپاشی روحیه پس از راه اندازی 11 صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده، سقوط کرد. علاوه بر این، همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، مهاجرت نقدینگی از تراست های فرابورس Grayscale نیز ممکن است در کاهش نقش داشته باشد.

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، فروش سهام GBTC را به عنوان یک محرک قدرتمند برای کاهش دردناک قیمت بیت کوین (BTC) به سمت پایین‌ترین سطح دو هفته‌ای توصیف کرد.

از زمان انتشار، قیمت بیت کوین (BTC) شروع به بهبودی از ضرر کرده است: BTC در صرافی های بزرگ نقطه ای به قیمت بالای 42500 دلار تغییر می کند.

نگرانی های بیشتری در مورد ETF بیت کوین مطرح شد

در حالی که اهمیت بسیار زیاد تایید ETF BTC برای کل صنعت بلاک چین غیرقابل انکار است، برخی از اثرات آن بر بیت کوین (BTC) به عنوان یک دارایی و فناوری می تواند در میان مدت نگران کننده باشد.

در حالی که برخی از کارشناسان روند جاری را به عنوان یک رویداد “فروش خبری” معمولی تلقی می کنند، آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX هشدار داده است که BTC ممکن است به یک دارایی TradFi معمولی تبدیل شود.

از قضا، سخنان هیز توسط گری جنسلر، رئیس SEC تکرار می شود، که فکر می کند ETF بیت کوین مخالف ایده درخشان ساتوشی ناکاموتو است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید