پیتر شیف قدرت HODL خریداران ETF بیت کوین را تایید می کند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف، مفسر مالی و منتقد بیت‌کوین، در پست اخیر خود در X، دیدگاه‌هایی درباره دارایی دیجیتال پیشرو جهان ارائه کرد. به نظر او، کاهش قیمت بیت کوین کمتر از سطح فعلی نخواهد بود زیرا خریداران بیت کوین ETF هنوز وحشت نکرده اند.

شیف: نهنگ های انعطاف پذیر بیت کوین ETF قیمت را تعیین می کنند

به طور خاص، شیف فعالیت تجاری نهنگ های بیت کوین ETF را ارزیابی کرد. معیارهای کنونی نشان می دهد که این دارندگان بزرگ تحت تاثیر سقوط قیمت بیت کوین به زیر سطح 60000 دلار در چند روز گذشته قرار نگرفته اند.

مرتبط با

طبق داده های CoinMarketCap، بیت کوین در 24 ساعت گذشته 3.73 درصد افزایش یافت و به 56536.78 دلار رسید. این افزایش قابل توجه پس از کاهش دارایی دیجیتال به پایین ترین سطح 53900 دلاری صورت می گیرد. تحلیلگران این موضوع را به انتقال 1300 بیت کوین توسط دولت آلمان به Bitstamp، Kraken و Coinbase نسبت دادند. بیت کوین اخیراً منتقل شده تقریباً 75.53 میلیون دلار ارزش داشت.

بر اساس آخرین تحلیل شیف، کاهش بیشتر قیمت بیت کوین برای نهنگ ها لازم است تا تسلیم شوند و شروع به فروش دارایی کنند. اگر دارندگان ETF بیت کوین دکمه فروش را بزنند، این باعث کاهش قیمت بیت کوین می شود.

شیف پیش‌بینی می‌کند که چنین سناریویی احتمالاً هفته آینده است. به‌ویژه، منتقدان بیت‌کوین پیش‌بینی‌های خود را بر اساس فروش گسترده در آخر هفته قرار می‌دهند.

هشدار جدی به سرمایه گذاران

پیتر شیف اخیراً در نموداری پیشنهاد کرد که بیت کوین تقریباً 60 درصد از ارزش خود را از دست می دهد. برخی از ناظران بازار می گویند که پیش بینی شیف بعید به نظر می رسد زیرا بیت کوین را به زیر 30000 دلار می رساند.

مرتبط با

این تحلیلگران استدلال می کنند که شیف نزولی است زیرا علاقه کمی به دارایی های دیجیتالی دارد.

در همین حال، شیف هشداری انتقادی به سرمایه‌گذاران بیت‌کوین ETF داد و بیان کرد که در سه ماهه دوم سال جاری در مقایسه با طلا عملکرد ضعیفی داشته و احتمالاً دارایی دیجیتال متحمل ضرر بیشتری خواهد شد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید