پیتر برانت می گوید بیت کوین در این مورد 3 سال است که به ATH نرسیده است


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر افسانه ای پیتر برانت با آخرین اظهار نظر خود در مورد رکورد بالای قیمت بیت کوین (ATH) جامعه را شوکه کرد. معامله گر افسانه ای با استفاده از حساب رسمی X روشن شد او گفت که قیمت بیت کوین در سه سال گذشته نتوانسته است به هیچ ATH برسد.

معیار پیتر برانت

این بیانیه در ابتدا برای افراد معمولی غیر منطقی است زیرا بیت کوین در 14 مارس به بالاترین سطح قیمت خود در 73750.07 دلار رسید. به گفته پیتر برانت، با توجه به تورم، قیمت بیت کوین در سه سال اخیر به بالاترین حد خود نرسیده است.

با این اندازه گیری، پیتر برانت پیشنهاد کرد که با وجود ETF بیت کوین مورد تایید و رویداد نصف شدن بیت کوین اخیراً ثبت شده، قیمت سکه با توجه به قدرت خرید مصرف کنندگان ایالات متحده پایین باقی می ماند. بر اساس نموداری که BTC برای نشان دادن قیمت آن متناسب با قدرت خرید مصرف کنندگان به اشتراک گذاشته است، این ارز دیجیتال آخرین بار در نیمه دوم سال 2021 به قیمت بالایی رسید.

بر این اساس، معامله گر افسانه ای گفت که او و بهترین معامله گرانی که در بیش از 50 سال تجارت با او ملاقات کرده است، می خواهند بدانند که خرس های بیت کوین در مورد پتانسیل عظیمی که این ارز دیجیتال دارد، چه فکر می کنند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

پیتر برانت، یکی از پر سر و صداترین معامله گران در بازار، همیشه در مورد اعتماد خود به بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی صریح صحبت کرده است. با این حال، این موضع به طور قابل توجهی با رویکرد او در مورد اتریوم (ETH) در تضاد است.

برندت و همچنین بسیاری دیگر از سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار، قیمت بسیار بالایی را برای بیت کوین اعلام کرده اند. این روندی است که کاهش عرضه به دلیل نصف شدن نیز مکمل آن خواهد بود، با این امید که ETF بیت کوین در آینده باعث افزایش تقاضا شود.

یکی از این پیش‌بینی‌های بزرگ از نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» رابرت کیوساکی بود. این کارشناس مالی پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین تا پایان سال جاری به بالای ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید