پیتر برانت استراتژی اساسی در بازار کریپتو ناپایدار را توضیح می دهد: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در میان معاملات سریع در بازارهای ارزهای دیجیتال و مالی، پیتر برانت، معامله گر کهنه کار، خردمندانه ای را برای کسانی که به دنبال فرار از نوسانات فعلی هستند، بیان کرده است.

برانت که به خاطر بینش عمیق و دهه ها تجربه تجاری خود شناخته شده است، یک حقیقت اساسی را بیان می کند: کسب درآمد در معاملات نسبتاً آسان است. چالش واقعی در حفاظت از آن نهفته است.

بینش برندت ناشی از تجربه چندین ساله او در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار ارزهای دیجیتال است. وی تاکید کرد که رمز موفقیت بلندمدت در معاملات نه تنها کسب سود بلکه حفظ آن سود است. به گفته برانت، اجرای این اصل نقطه بلوغ مهمی در حرفه تجاری او بود.

معامله‌گر اصلی اظهار داشت که کاهش‌های مکرر (دوره‌هایی که دارایی‌های مختلف کاهش قابل‌توجهی در ارزش دارند) او را مجبور می‌کند تا بارها و بارها سودهای یکسانی کسب کند. این چرخه تکراری برد و باخت بر اهمیت حفظ سرمایه تاکید کرد. برای بسیاری از معامله‌گران، به‌ویژه آن‌هایی که تازه وارد بازار کریپتو شده‌اند، این کاهش‌ها می‌تواند ناامیدکننده باشد و منجر به احساس تعقیب ضرر شود.

مرتبط با

اما توانایی مدیریت این دوره‌ها بدون اجازه دادن به آن‌ها برای از بین بردن سودهای سخت به دست آمده، چیزی است که سرمایه‌گذاران موفق را از بقیه جدا می‌کند. نکات برانت یادآور این نکته است که تجارت فقط به معنای هیجان کسب سود نیست، بلکه در مورد نظم و انضباط لازم برای حفظ آن نیز هست.

برانت توضیح می دهد که پس از یک دوره سودآور، اولویت باید از تجارت تهاجمی به حفظ سرمایه انباشته تغییر کند. این استراتژی در مورد اجتناب از ریسک نیست، بلکه در مورد مدیریت ریسک با دقت بیشتر است.

بیت کوین پس از اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را بدون تغییر گذاشت و نشان داد که انتظار می رود قبل از پایان سال تنها یک کاهش نرخ وجود داشته باشد، در جلسه معاملاتی روز چهارشنبه برای مدت کوتاهی به بالای 70000 دلار رسید.

فدرال رزرو روز چهارشنبه نرخ بهره را در سطح 5.25 تا 5.50 درصد ثابت نگه داشت و اعلام کرد از زمان سه کاهش نرخ بهره در ماه مارس تا پایان سال جاری، تنها یک بار کاهش خواهد داد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین تقریباً سود خود را از بین برده است و در 24 ساعت گذشته 1.75 درصد افزایش یافته و به 67928 دلار رسیده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید