پیتر برانت سقوط بیت کوین (BTC) را پیش بینی می کند: بعد چه می شود؟


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت تاجر کهنه کار اخیراً پیش بینی ای در مورد آینده بیت کوین انجام داده است که اگر خود را یک گاو بیت کوین بدانید ممکن است ناراحت کننده باشد. برانت در تحلیل خود به تاریخ 16 مارس که با گروه خصوصی خود به اشتراک گذاشت، به احتمال افزایش قابل توجه بیت کوین اشاره کرد. تصحیح.

برانت سه سناریو برای پیشرفت بیت کوین ارائه کرد. اولین مورد، یک پیشرفت سهموی جدید بود که می‌تواند پایین‌ترین سطح نوامبر 2022 و سپتامبر 2023 را دوباره متحد کند و به طور بالقوه بیت کوین را به 40000 دلار بازگرداند. با این حال، او کاملاً متقاعد نشده بود که این اتفاق بیفتد و جای تردید باقی گذاشت.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

سناریوی دوم او اصلاح شتابان در مرز کانال بالای بیت کوین در 24 فوریه 2024 بود. این به معنای کاهش به محدوده 55000 دلار تا 60000 دلار است که اصلاحی از 73800 دلار است. با این حال عنوان شد که این سناریو نیز بعید است.

سومین سناریویی که برانت یافت به احتمال زیاد یک “جهش صعودی” با اصلاحات زیر 15٪ بود. به عبارت دیگر، قیمت می تواند بالا و پایین شود اما نمی تواند سقوط کند یا سر به فلک بکشد. این باعث می شود بیت کوین با هر اصلاح به حدود 63000 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل برندت نمودار بیت کوین رنکو را برجسته کرد که همچنان سبز به نظر می رسد و روند کلی صعودی را نشان می دهد. نمودار رنکو سه روزه ذکر شد. این نمودار می تواند آسیب پذیری بیت کوین را در صورت ظاهر شدن یک بلوک قرمز نشان دهد که می تواند نشان دهنده روند نزولی باشد.

قیمت بیت کوین نوسانات فوق العاده ای را نشان می دهد. در حالی که عملکرد گذشته بیت کوین افزایش های باورنکردنی داشته است، اما با افت شدید نیز مواجه بوده است. این وضعیت به ما یادآوری کرد که چیزهایی که بالا می روند گاهی ممکن است پایین بیایند، حتی اگر سخت باشد.

عوامل اقتصادی مانند تغییر در نرخ بهره، روند سرمایه گذاری و اعتماد بازار همگی می توانند باعث نوسانات قیمت شوند. اما دلیل اصلی آخرین اصلاح طلای دیجیتال صرفاً حدس و گمان است. زیرا گسترش بیش از حد بازار منجر به موج عظیمی از انحلال‌ها از هر دو طرف، ایجاد عدم تعادل گسترده و هل دادن BTC به زمین شد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید