پیتر برانت پیش‌بینی حماسی قیمت بیت‌کوین را کاهش می‌دهد، شیبا اینو صفر را پاک می‌کند، Dogecoin به تازگی در بورس اصلی ژاپن فهرست شده است: Crypto News Digest توسط U.Today


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

این سه خبر مهم روز قبل است که توسط U.Today برای شما آورده شده است.

بیت کوین به 200000 دلار؟ پیتر برانت پیش بینی حماسی قیمت بیت کوین خود را کاهش می دهد

پس از افزایش قابل توجه اخیر بیت کوین، پیتر برانت، معامله گر با تجربه، پلتفرم X را انتخاب کرد ارائه نظر درباره مسیر آینده ارزش بیت کوین. طبق تحلیل برانتاین احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین تا پایان چرخه فعلی بازار صعودی به سطح 200000 دلار برسد که انتظار می‌رود حدود آگوست یا سپتامبر 2025 باشد. با این حال، معامله گر هشدار داد که بسته شدن به زیر آستانه 50521 دلار می تواند این پیش بینی خوش بینانه را باطل کند و بر اهمیت حرکت پایدار برای دستیابی به چنین اهداف بلندپروازانه ای تأکید کرد. صحت چنین پیش‌بینی جاه‌طلبانه‌ای در جامعه کریپتو مورد بحث است و باید دید که آیا به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر. در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با 7.03 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 60900 دلار تغییر می‌کند. این سطح آخرین بار در نوامبر 2021 مشاهده شد.

شیبا اینو با افزایش قیمت SHIB صفر را پاک می کند

دیروزتوکن میم با تم سگ SHIB بار دیگر از سطح 0.00001 دلار عبور کرد و صاحبان Shiba Inu بسیار خوشحال شدند. طبق گزارش CoinMarketCap، SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001108 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 5.41 درصد افزایش یافته است. این افزایش زمانی رخ داد که SHIB یک سطح مقاومت کلیدی را به بالای 0.000009 دلار شکست. این به عنوان آستانه سر به سر بسیاری از مالکان SHIB عمل کرده است. به عنوان یادآوری، شیبا اینو این سطح مورد انتظار را دو بار در اواسط فوریه هدف قرار داد، اما تلاش‌های صعودی آن در سطوح بالای 0.00001005 دلار متوقف شد و بسیار بیشتر شد. افزایش قیمت شیبا اینو با رشد کلی بازار مطابقت دارد، به طوری که بیت کوین ابتدا نقطه عطف 57000 دلار را پس گرفت و سپس به 60000 دلار رسید.

Dogecoin (DOGE) به تازگی در صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال ژاپن فهرست شده است

Dogecoin به گام های خود به سمت پذیرش در سراسر جهان ادامه می دهد و اخیراً نیز همین کار را کرده است لیست جدید مهمی را امضا کرد. براساس اعلامیه اخیر در پلتفرم X، Bitflyer، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری ژاپن، پشتیبانی از توکن DOGE را اضافه کرده است. ترجمه ژاپنی این پست به این شرح است: “DOGE به زودی در دسترس خواهد بود.bitFlyer قصد دارد تراکنش های Dogecoin (DOGE) را در دفاتر فروش از پنجشنبه 29 فوریه 2024 راه اندازی کند.” این تصمیم زمانی اتخاذ می‌شود که صرافی به افزایش تعداد دارایی‌های ارزهای دیجیتال جدید که مدیریت می‌کند ادامه می‌دهد، بنابراین گزینه‌های سرمایه‌گذاری مشتریان را بهبود می‌بخشد. اخبار فهرست‌بندی همچنین تأثیر مثبتی بر قیمت Dogecoin داشت که با بازار کریپتو رشد کرد. در حال حاضر، DOGE طبق CoinMarketCap با قیمت 0.099 دلار معامله می شود.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید