پپه توسط سرمایه گذاران PEPE شرمنده خواهد شد


میم‌ها می‌آیند و می‌روند، اما طمع، آزار و اذیت، و «جامعه» پایه‌های اصلی صنعت کریپتو هستند.

تهدید به مرگ، ویدیوهای رپ ویروسی و توهین با مضمون قورباغه. این وضعیت نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی من پس از میزبانی فضای توییتر در 8 مه درباره PEPE، توکن جدید مبتنی بر میم «پپه» است.

کوین تلگراف که در طی یک افت قیمت چشمگیر PEPE میزبانی شد، در تاریخ 8 مه در فضای توییتر برای درک توکن اقدام کرد. چرا اینقدر سریع بلند شد؟ چه چیزی PEPE را از هزاران ممکوین دیگر و ده ها سکه PEPE دیگر متمایز می کند؟ و مدت زمان این پروژه های توکن چقدر است؟

واکنش “آرامش” بود.

در حالی که ما سعی کردیم در مورد محبوبیت PEPE صحبت کنیم، من در نهایت – به طور قابل پیش بینی – برخی از عواقب شخصی بسیار وحشیانه را تحمل کردم.

من با تصاویر بی‌شماری از دوزیستان معرفی شده‌ام، شخصی پرتره مایکروسافت پینت پپه را نقاشی کرد، در یک آهنگ رپ نمایش داده شد، بیش از 100 توهین نوشتاری در دی‌ام‌های توییتر من دریافت کرد و آنها را با ژست‌های عجیب و غریب و شگفت‌انگیز قورباغه فتوشاپ کرد.

کوین تلگراف که در طی یک افت قیمت چشمگیر PEPE میزبانی شد، در تاریخ 8 مه در فضای توییتر برای درک توکن اقدام کرد. چرا اینقدر سریع بلند شد؟ چه چیزی PEPE را از هزاران ممکوین دیگر و ده ها سکه PEPE دیگر متمایز می کند؟ و مدت زمان این پروژه های توکن چقدر است؟

واکنش ناامید کننده بود (با عرض پوزش).

در حالی که ما سعی کردیم در مورد محبوبیت PEPE صحبت کنیم، من در نهایت – به طور قابل پیش بینی – برخی از عواقب شخصی بسیار وحشیانه را تحمل کردم.

من با تصاویر بی‌شماری از دوزیستان معرفی شده‌ام، شخصی پرتره مایکروسافت پینت پپه را نقاشی کرد، در یک آهنگ رپ نمایش داده شد، بیش از 100 توهین نوشتاری در دی‌ام‌های توییتر من دریافت کرد و آنها را با ژست‌های عجیب و غریب و شگفت‌انگیز قورباغه فتوشاپ کرد.

علاوه بر این، یکی از سخنرانان فضای توییتر، ایرینا هیور، وکیل مستقر در دبی، تهدید به مرگ شخصی دریافت کرد. (به هر حال، او خوب است.)

چه خبر؟ چگونه یک نشانه یک ماهه چنین سطوح بالایی از آزار و اذیت، رفتار سمی و وفاداری سرسختانه ایجاد می کند؟

هر قورباغه ای یک روز دارد

توکن PEPE در این هفته از ارزش بازار یک میلیارد دلاری عبور کرده است. به گفته وب سایت PEPE، این نقطه عطف به این معنی است که یک توکن میم «کاملاً بی فایده» اکنون از تولید ناخالص داخلی برخی کشورها فراتر رفته است.

با تشکر PEPE. او به ما نشان داد که حتی فرومایه‌ترین میم‌ها (با تاریخچه تا حدودی پیچیده) می‌توانند به داستان‌های موفقیت میلیارد دلاری تبدیل شوند. احتمالاً این یک شاهکار آبی خاکی است که تا حدودی ارزهای دیجیتال “سنتی” را با حسادت سبز کرده است.

مرتبط با: برایان آرمسترانگ به من قول 100 دلار بیت کوین داد – اما کجا؟

به عنوان آخرین توکن ERC-20 برای جمع آوری حضور قابل توجهی در رسانه های اجتماعی، طرفداران PEPE جامعه ای مسالمت آمیز و “شاد” را در نظر می گیرند که به سرمایه گذاران خطرپذیر ارزهای دیجیتال معترض است.

گروه تلگرامی پروژه شامل بیش از 43000 عضو است که برخی از آنها بخشی از 100000+ دارندگان PEPE هستند. ایده پشت گروه «مثبت» و «شاد» و «استخدام افراد جدید» است. [crypto] صنعت.”

میم ها و فرهنگ سرگرم کننده اینترنتی به کنار، جامعه PEPE نیز این کار را انجام می دهد. تهدید کننده “پایان دادن به حرفه ام”، تهدید به مرگ و ایجاد ویدئوهای EDM و رپ ویروسی پانل های من و من

هیور با پیوستن به فضای توییتر در نیمه راه، تهدید به مرگ از سوی جامعه دریافت کرد. هیور در طول پرواز فضایی گفت: “من حدس می‌زنم که از نظر قانونی به صفر برسد.”

جامعه PEPE طنزی را در پیش بینی او مشاهده نکرد. بعد گرفتند داکسینگ اطلاعات مربوط به هیور و اعتبارنامه‌های او نمایه‌اش را با پست‌های متنفر و تصاویر پر می‌کند.

هیور پس از این حادثه که از او خواسته شد برای این ستون اظهار نظر کند، به کوین تلگراف گفت: “من از اظهار نظر خودداری می کنم زیرا اعضای خانواده ام تهدید شده اند و از درگیر شدن در چنین کارهایی امتناع می ورزم.”

تاریک است، اما چه؟ این رمزارز است. Cointelegraph و Heaver در حال “جعل” PEPE بودند. منصفانه است که تکرار کنیم سکه میم هدف دیگری جز سرگرمی ندارد.

همچنین، PEPE اولین جامعه رمزنگاری سخت‌گیرانه نیست – و آخرین آن نیز نخواهد بود. من سهم خود را از “سرگرمی” با جامعه کاردانو داشته ام، و چند مورد با ماکسیمالیست های سمی بیت کوین (BTC) که زیرمجموعه ای از جامعه گسترده تر بیت کوین است، داشته ام. آنها در اوقات فراغت خود از اختصاراتی مانند GFY (به خودت برو لعنتی) و HFSP (از فقیر ماندن لذت ببر) استفاده می کنند.

طبق یک بحث Reddit، برخی از اعضای جامعه رمزنگاری SafeMoon هنوز سمی ترین اعضای تمام دوران هستند. مانند یک “صابون اپرا” یا “میدان جنگ” بازی می کند. این توکن 99 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

در این بین، جامعه رمزنگاری رمزنگاری PEPE تحت تأثیر subreddit mods Reddit قرار گرفته است “آیا می دانید چرا آنها توکن های غیر ضروری می خرند؟” پپه اصلی درست پس از حذف سوالش از جامعه ردیت اخراج شد. در حال حاضر، جامعه رمزنگاری توکن PEPE اکنون از جامعه Reddit Pepe جدا شده است.

آیا پپه می تواند دوج را بشکند؟ آیا او می تواند از شیب عبور کند؟

توکن‌های میم، توکن‌هایی هستند که از میم‌های اینترنتی یا فرهنگ و گاهی اوقات حتی ارزهای رمزنگاری شده به دست می‌آیند که تنها با هدف سود و سرگرمی ساخته شده‌اند. دوج کوین (DOGE) اولین و شناخته شده ترین لات هایی بود که در سال 2013 به طور غیرمجاز ایجاد شد. Dogecoin یک فورک از LuckyCoin (LKY) بود که به نوبه خود فورک Litecoin (LTC) بود که خود از بیت کوین مشتق شده بود.

از زمان Dogecoin هزاران میم سکه وجود داشته است. Shiba Inu (SHIB) در یک نقطه از Dogecoin در ارزش بازار بهتر عمل کرد و یک پیروزی بزرگ برای توکن سگ به دست آورد که اولین مزیت ووفر خود را از دست داد.

کسانی که به PEPE اعتقاد دارند فکر می کنند که دوران سگ ها به پایان رسیده است. PEPE دیگر بر باتلاق حکومت نمی کند. اگر PEPE 5 برابر کند، از شیبا پیشی خواهد گرفت. 10x آن را جلوتر از Dogecoin قرار می دهد. آیا امکان دارد؟

مانند سایر توکن‌های میم با عملکرد خوب، PEPE از مزایای زیر بهره می‌برد:

  • تعصب واحد – یعنی می توانید هزاران توکن PEPE را با چند دلار بخرید، بنابراین خریداران احساس “ثروتمندی” می کنند.
  • یک جامعه سرگرم کننده اما به وضوح سمی که توسط یک میم محبوب بومی اینترنتی طراحی شده است.
  • مشارکت و تشویق اینفلوئنسرها (اگرچه جامعه PEPE ادعا می کند اینفلوئنسرها دخیل نیستند).
  • میل به مقاومت و چسبیدن به مرد! احساس اصلی در فضای توییتر این بود که دارندگان PEPE می خواستند با VC ها مبارزه کنند. حیف است که GameStop نتواند این روایت را علامت گذاری کند!

از طرف دیگر، من هنوز در حال کار بر روی کشف این موضوع هستم که چه چیزی PEPE را بالاتر از سایر نمادهای میم قرار می دهد. من این سوال را چندین بار در فضای توییتر پرسیده ام. پاسخ ها به «جامعه» و «مخالفت» در برابر VC ها برمی گردد. چندین سخنران اصرار داشتند که هیچ دخالت VC در زمان عرضه توکن وجود نداشته است، اما ما این را با هر شوق میم مشاهده کرده‌ایم.

در قرارداد اتریوم آمده است: Pepe یک memecoin مبتنی بر جامعه با یک ماموریت است: دوباره عالی کردن memecoins.

با این حال، در گروه و وب سایت تلگرام PEPE، جامعه به طور مرتب سکه های سگ را غرق می کند. من حدس می زنم که این یک نوع ویژگی منحصر به فرد است.

مرتبط با: اکثر حامیان بلاک چین حتی از بیت کوین استفاده نمی کردند

شخصاً چیزی که در مورد سکه دوست دارم این است که مانند یک ارز دیجیتال رفتار نمی کند.

هیچ بلاک چین، نقشه راه، ابزار یا هدفی جز سرگرمی ندارد. هیچ برنامه ای برای “مفید” کردن آن نیز وجود ندارد. از نظر فنی، DOGE بر خلاف توکن‌هایی که می‌خواهند SHIB یا دیگر سگ‌های رمزنگاری شوند، حتی یک ارز دیجیتال نیست.

و این ممکن است برای صنعت “کریپتو” چیز بدی نباشد. دور شدن از وعده‌های ضعیف پروژه‌های بازده مالی غیرمتمرکز، استیبل کوین‌های الگوریتمی، یا توکن‌سازی اقلام دنیای واقعی، و روی آوردن به قمار قدیمی – اما به یک دلیل – به‌طور عجیبی صادق‌تر به نظر می‌رسد.

فقط این است که سرمایه‌گذاران به جای خرید تراشه‌های کازینو، جامعه‌ای قورباغه‌گرا را می‌خرند که به شدت مصمم به اسپم کردن رسانه‌های اجتماعی برای تبدیل شدن به پادشاه باتلاق هستند.

آیا پپه افتخار می کند؟

جو هال در سال 2021 به عنوان گزارشگر به Cointelegraph پیوست. او دارای مدرک کارشناسی ارشد فرانسوی و اسپانیایی از دانشگاه ادینبورگ و لیسانس اقتصاد از Sciences Po Lyon است.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *