تحلیلگران افزایش چشمگیر 11 درصدی را در PEPE مشاهده می کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، احساسات صعودی را برای اقدام قیمت Pepecoin (PEPE) ابراز کرد: حدس زدن بیشتر برای پول میم آمده است. اظهارات این تحلیلگر درست پس از آن است که PEPE شاهد افزایش 11 درصدی در هفته گذشته بود.

حرکت بعدی PEPE

از زمان نوشتن این مقاله، PEPE با قیمت 0.00000717 دلار معامله می شود که 3.73 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. تحلیلگر با تحلیل حرکت صعودی PEPE تاکید کرد که میم کوین برای حرکت بعدی خود آماده می شود.

او معامله گران و سرمایه گذاران را تشویق کرد تا به محدوده قیمت بسته شدن روزانه PEPE از 0.00000793 دلار تا 0.00000664 دلار توجه زیادی داشته باشند. مارتینز ادعا می کند که این محدوده برای PEPE حیاتی است زیرا اگر این سطح ادامه یابد، می تواند باعث افزایش 54 درصدی قیمت شود.

اگرچه بازار کریپتو بی‌ثبات است، اما پیش‌بینی قیمت 54 درصدی تحلیلگر برای PEPE ناعادلانه و کاملاً منطقی نیست. حجم معاملات PEPE در 24 ساعت گذشته با 49.83 درصد افزایش به 747 میلیون دلار رسید. به همین ترتیب، ارزش بازار آن با 2 درصد افزایش به 2.9 میلیارد دلار رسید. PEPE از نظر ارزش بازار به چهارمین میم کوین بزرگ تبدیل شده است.

افزایش فعالیت معاملاتی برای PEPE نشان دهنده تمایل شدید سرمایه گذاران برای انباشت ارز دیجیتال است. به طور کلی، این وضعیت ممکن است به زودی منجر به افزایش قابل توجه قیمت PEPE شود. به ویژه کاهش 5 درصدی در ماه گذشته سرمایه گذاران را منصرف نکرد. در عوض، به مالکان فرصتی عالی برای رشد و تنوع بخشیدن به دارایی های خود داد.

میم PEPE برای تسلط سکه مبارزه می کند

PEPE که در سال 2023 راه اندازی شد، به یک رقیب شایسته در اکوسیستم میم کوین تبدیل شده است. بر اساس گزارش های U.Today، رشد بزرگ PEPE همزمان با روند صعودی امسال است.

در یک تحول مثبت، Coinbase International، شعبه جهانی صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، راه‌اندازی معاملات آتی دائمی PEPE را اعلام کرد که در 18 آوریل فعال خواهد شد. معاملات آتی دائمی به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا در مورد حرکات آتی میم کوین بدون نگرانی در مورد زمان انقضا گمانه زنی کنند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید