Pepe-free crypto: Mods رمزارز را از subreddit میم اصلی پاک می کند


پس از رونق محبوبیت Memecoin $PEPE، ناظران در زیر ردیت اصلی Pepe the Frog تحت فشار قرار گرفتند تا قانون را وضع کنند.

ناظران در Reddit پس از انفجار memecoin $PEPE شروع به انجام اقداماتی می‌کنند و میم‌های تبلیغاتی Pepe the Frog مرتبط با رمزنگاری به subreddit‌های اصلی آن‌ها سرازیر می‌شوند.

در 9 می، ناظر “r/pepethefrog” پستی را پین کرد که در آن اعلام کرد که همه “تبلیغات ارزهای دیجیتال و همه طرح‌های مشابه مانند NFT” از ساب ردیت ممنوع خواهند شد.

“این subreddit برای pepe برای به اشتراک گذاری و ایجاد هنر قورباغه است، نه برای تجارت ارز.”

مجری همچنین گفت که چند ناظر دیگر «در صورت نیاز» اضافه خواهند شد و پس از آن برای علاقه مندان دعوت به جذب مجریان دیگر خواهد شد.

پاسخ‌های اعضای subreddit به‌طور قاطع به نفع این تصمیم بود، از مدیران تشکر می‌کردند و دیگران می‌گفتند “در نهایت”.

Pepe meme art در subreddit اصلی پس از پاکسازی حساب‌های مربوط به کریپتو. منبع: Reddit

برخی از کاربران ردیت حتی میم هایی را ایجاد کرده اند که نسخه های مختلف Pepe را به تصویر می کشد، و ناظران با ارجاع به محتوای رمزنگاری، به هم ریختگی را پاک می کنند.

به نظر می رسد این تصمیم ناظران پس از تعداد فزاینده ای از شکایات در مورد محتوای مرتبط با رمزنگاری پر شده در subreddit گرفته شده است. کاربران شروع به ایجاد موضوعات عصبانی با هدف کاربران رمزنگاری کردند.

مرتبط با: ردیاب جدید مورد کریپتو 300 مورد از SafeMoon تا Pepe the Frog را برجسته می کند

Pepe the Frog memecoin $PEPE در پایان ماه آوریل وارد بازارها شد و پس از آن افزایش قیمت 2000٪ را تجربه کرد که ناشی از اغراق و جنون بود.

با این حال، وب‌سایت رسمی برند Pepe موجود، سلب مسئولیتی را منتشر کرده است که بیان می‌کند این صرفاً یک الگوی رفتاری بدون ارزش واقعی است. از زمانی که سکه در تاریخ 6 می به بالاترین حد خود رسیده است، ارزش سکه حداقل 42 درصد کاهش یافته است.

این توکن توسط برخی از صرافی های رمزنگاری پیشرو در فضای رمزنگاری مانند Binance و OKX فهرست شده است.

پپ قورباغه توسط مت فیوری کاریکاتوریست در سال 2005 ساخته شد، قبل از اینکه به عنوان یک شخصیت memecoin وارد فضای کریپتو شود. از آن زمان، پپه به عنوان یک میم اینترنتی و همچنین چهره جنبش‌های اجتماعی مختلف در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

مجله: گناهان کشاورزی SUI جاستین سان، دویدن وحشیانه PEPE، فلسفه صدف 3AC: آسیا اکسپرس


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید