سقوط ناگهانی پپه نهنگ را 500 هزار رنگ قرمز می کند


یک نهنگ memecoin که همین چند روز پیش توکن‌های پپه به ارزش تقریباً 3 میلیون دلار خریده بود، اکنون با ضرر غیرقابل تحقق حدود 600000 دلار روبرو شده است.

قیمت Memecoin جدید Pepe (PEPE) تنها چند روز پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در 6 می، بیش از 42 درصد کاهش یافته است و حداقل یک سرمایه گذار صدها هزار مقاله را از دست داده است.

به گزارش سرویس تجزیه و تحلیل بلاک چین زنجیره جستجویک «نهنگ» کریپتو در 5 می 962.3 میلیارد توکن Pepe را با استفاده از 70 بیت کوین پیچیده (WBTC) و 470 اتر (ETH) به قیمت میانگین 0.000003122 دلار خریداری کرد.

با این حال، طبق گفته CoinGecko، PEPE از آن زمان تاکنون 42 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. ارزش دارایی های PEPE سرمایه گذار کریپتو در حال حاضر تنها 2.4 میلیون دلار تخمین زده می شود که نشان دهنده ضرر غیر واقعی بیش از 600000 دلار است.

علیرغم کاهش اخیر قیمت، پپه همچنان دارای ارزش بازار کمی بیش از 1 میلیارد دلار است که آن را به 45امین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش گذاری کلی تبدیل می کند.

اقدام قیمت Pepe (PEPE) از زمان شروع آن. منبع: CoinGecko

از زمان آغاز به کار خود در 14 آوریل، پپه مورد توجه گسترده‌ای قرار گرفته است و شاهد حجم تراکنش‌های بیش از 636 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته و سوزاندن بیش از 5000 ETH در هزینه‌های مربوط به گاز از 5 می از طریق معاملات Uniswap بوده است.

در حالی که شاهد نوسانات شدید در قیمت Memecoin هستیم، تعداد دارندگان فردی طی سه هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است. طبق داده‌های Dune Analytics، ۱۴۴۵۳۴ دارنده توکن در زمان انتشار وجود دارد.

مرتبط با: شوق Memecoin: ارتباط اجتماعی، حدس و گمان باعث افزایش PEPE می شود

دارندگان انفرادی سکه پپه. منبع: Sand Analytics

ظهور شور Memecoin باعث شده است که کارمزدهای شبکه بیت کوین (BTC) پس از جهش گسترده در فعالیت بیت کوین شامل تراکنش های مربوط به BRC-20 به بالاترین حد در دو سال اخیر برسد.

ممکوین ها از زمان ایجاد شناخته شده ترین ارز رمزنگاری مبتنی بر میم (DOGE) در سال 2013، نقشی در صنعت ارزهای دیجیتال ایفا کرده اند. یک استراتژی معاملاتی فوق‌العاده پرخطر، با مقادیر زیادی ثروت که به همان اندازه به دست می‌آید و از بین می‌رود.

آسیا اکسپرس: گناهان کشاورزی SUI جاستین سان، دویدن دیوانه وار PEPE، فلسفه صدف 3AC
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید