PEPE به بایننس می رود، از 660.7 میلیارد PEPE ATH 20 درصد کاهش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میلیاردها PEPE به بایننس سپرده شد
  • PEPE پس از بالاترین سطح تاریخ 21 درصد سقوط می کند

طبق حساب Analytics X @lookonchain، اوایل امروز، یک نهنگ مرموز مقدار قابل توجهی از سکه‌های میم PEPE را به صرافی Binance منتقل کرد. این یک فشار نزولی گسترده بر قیمت دارایی ایجاد کرد و باعث شد آن را نسبت به بالاترین رکورد اخیر خود 11 درصد دیگر کاهش دهد.

این نهنگ نزدیک به یک تریلیون PEPE را به صرافی مورد نظر حمل کرد.

میلیاردها PEPE به بایننس سپرده شد

توییت ذکر شده در بالا نشان می‌دهد که چند ساعت پیش، یک معامله‌گر ناشناس ارزهای دیجیتال ۶۶۰.۷ میلیارد توکن PEPE را برای فروش در Binance منتقل کرده است. پست x نشان می دهد که نهنگ این مقدار پول میم را یک ماه پیش خریده است.

پس از فروش این PEPE به ارزش 9.01 میلیون دلار، او تقریباً 4.95 میلیون دلار دریافت کرد که بازدهی 52 درصدی در سرمایه گذاری خود داشت. این همان سودی است که او در کمتر از یک ماه به دست آورده است.

PEPE پس از بالاترین سطح تاریخ 21 درصد سقوط می کند

یکی دیگر از حساب‌های تحلیلی، @spotonchain، اشاره کرد که تراکنش با Binance پس از کاهش ۱۴ درصدی قیمت PEPE در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد. این حساب همچنین اضافه کرد که این سکه ها نه تنها از بایننس، بلکه از صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال MEXC خریداری شده و تقریباً 4.57 میلیون دلار برای آنها پرداخت شده است.

مرتبط با

به طور کلی، به دنبال بالاترین رکورد اخیر 0.00001718 دلار (27 مه)، PEPE در حال حاضر بیش از 21٪ کاهش یافته است. احتمالاً تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای نشان دادن چراغ سبز ETF های اتریوم به بالاترین سطح تاریخ منجر شده است. در زمان نگارش این مقاله، PEPE با قیمت 0.00001374 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید