Pepe Perpetual Futures در Coinbase منتشر خواهد شد


Coinbase International، بازوی جهانی برترین صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرد لیست معاملات آتی پپه (PEPE). فیوچر در 18 آوریل منتشر خواهد شد.

طبق داده های CoinMarketCap، قیمت PEPE در حال حاضر بیش از 4 درصد افزایش یافته است. یکی از محبوب ترین میم کوین ها در حال حاضر با قیمت 0.000007392 دلار معامله می شود، پس از اینکه اوایل امروز تا 0.000007431 دلار افزایش یافت.

همانطور که از نام آن پیداست، معاملات آتی دائمی این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا در مورد حرکات آتی سکه میم بدون نیاز به پرداختن به تاریخ انقضا، حدس و گمان کنند. این بدان معنی است که چنین معاملات آتی می تواند به طور نامحدود برگزار شود. این نوع محصولات مشتقه به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بر روی حرکات آتی یک دارایی خاص شرط بندی کنند بدون اینکه واقعاً آن دارایی را در اختیار داشته باشند.

پپه که در آوریل 2023 راه اندازی شد، چهارمین سکه بزرگ میم از نظر ارزش بازار باقی مانده است. به گفته CoinGecko در حال حاضر ارزش آن 3.1 میلیارد دلار است.

این ارز دیجیتال از شخصیت محبوب وب کمیک Pepe the Frog الهام گرفته شده است. با وجود منشأ بی ضررش، قورباغه انسان نما سبز بعداً توسط راست افراطی تصاحب شد. حتی مت فیوری، کاریکاتوریست مسئول خلق این شخصیت. اقدام قانونی را آغاز کرد علیه افراط گرایان راست تا از انتخاب پپه جلوگیری کنند.

در مارس گذشته، Coinbase پس از اینکه پپه را در خبرنامه ایمیلی خود به عنوان “نماد نفرت” نامید، مورد انتقاد جامعه Pepe قرار گرفت. صاحبان میم کوین حتی کمپین #DeleteCoinbase را در توییتر راه اندازی کردند تا نارضایتی خود را از صرافی ارزهای دیجیتال ابراز کنند.

اما به نظر می رسد این جنجال کوچک توسط جامعه پپه که مشغول جشن گرفتن آخرین لیست بود فراموش شده است.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید