قیمت Pepe (PEPE) بیش از 8٪ افزایش یافت زیرا شاخص های اصلی صعودی شدند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت Pepe (PEPE) در بحبوحه سقوط اخیر در بازار کریپتو، همه شانس ها را به چالش کشیده است. میم سکه بسیار محبوب امروز شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بود. از لحظه انتشار مقاله، سکه PEPE با قیمت 0.0000126 دلار معامله می شود. قیمت آن در 24 ساعت گذشته 8.02 درصد افزایش یافته است. داده ها از CoinMarketCap.

آنچه باعث این افزایش قیمت می شود افزایش حجم معاملات است. حجم معاملات 24 ساعته پپه با 23.52 درصد افزایش به 1.1 میلیارد دلار رسید. این نشانه آشکاری است که علاقه سرمایه گذاران به میم کوین احیا شده است. علاوه بر این، PEPE احتمالاً به لطف افزایش فعالیت معاملاتی، این افزایش قیمت را ادامه خواهد داد.

پپه پرایس به یک حرکت قوی توجه دارد

آخرین افزایش قیمت فقط نوک کوه یخ است. معیارهای کلیدی پپه امروز در حال افزایش است. داده های TradingViewRSI Memecoin در حال حاضر 53 است. این مقدار نشان می دهد که توکن PEPE از منطقه نزولی خارج شده است و احساس کمی صعودی شده است.

این داده شاخص مهمی است زیرا به ما نشان می دهد که قیمت پپه نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروش. مدل های تاریخی نشان می دهد که سطح فعلی RSI نشان دهنده یک روند صعودی کوتاه مدت برای سکه پپه است.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشت این است که PEPE در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه و میانگین متحرک نمایی 200 روزه معامله می شود. این به وضوح نشان می‌دهد که پپه علی‌رغم حمام خون اخیر کریپتو، توانسته است سطح قیمت بالایی را حفظ کند.

علاوه بر این، پپه موفق شد از سایر کوین های پیشرو پیشرو پیشی بگیرد. دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB). این بدان معنی است که سکه توانسته است بر روند نزولی حاکم در بازار گسترده غلبه کند. در نتیجه، شاخص‌های کلیدی پپه در حال حاضر سیگنال‌های صعودی قوی را نشان می‌دهند و ما می‌توانیم پتانسیل بالایی از این را ببینیم.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید