PEPE در راه پاک کردن صفر است، حجم نیاز به محرک‌های جدیدی دارد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رشد قابل توجهی در قیمت PEPE وجود داشته است زیرا تلاش می کند از فروش قبلی بهبود یابد. طبق داده‌های CoinMarketCap، PEPE در آستانه حذف یک صفر از قیمت خود در حرکتی است که می‌تواند بزرگترین تحولی را که در هفته‌های اخیر دیده است، نشان دهد.

اندازه گیری عملکرد PEPE

در زمان نگارش این مقاله، PEPE با 0.32 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.000009242 دلار رسیده است. اگرچه نرخ رشد در ساعات گذشته بیشتر بود، اما نوسانات غیرمنتظره هم اکنون دامنگیر آن شده است. با این حال، اگر میم کوین به رکوردهای رشد بیشتری برسد، می تواند قیمت را به سطح 0.00001 دلار برساند.

تصویر مقاله
نمودار PEPE 1D. منبع: CoinMarketCap

مرتبط با

PEPE ممکن است با 8.27 تریلیون پشتیبانی ظاهر شود

چشم انداز رشد PEPE روشن است، اما برخی معیارها ممکن است مانع این امر شوند. واضح ترین آنها حجم معاملات است. از زمان نوشتن این مقاله، علاقه به PEPE همانطور که در حجم مشاهده می شود کم است، با این متریک 22.3٪ کاهش یافته و به 534,911,945 دلار رسیده است.

فراتر از حجم، داده های تاریخی PEPE نشان می دهد که توکن ممکن است در این ماه کمی بهبود یابد. بینش Cryptorank نشان می‌دهد که PEPE میانگین فروش ۲۳ درصدی در این ماه دارد. این داده ها از ثبت نام در جولای 2023 بدست می آید، زمانی که توکن 23.8٪ کاهش یافت.

در این ماه تاکنون بیش از 22 درصد کاهش داشته است.

اقتصاد جامد PEPE

PEPE اخیراً علیرغم اینکه یک میم کوین با عرضه در گردش زیاد است، اقتصادی مثبت نشان داده است. از رمز ورود و خروج از مبادلات گرفته تا خرید توسط آدرس های نهنگ، PEPE همیشه افراد دارای ارزش خالص بالایی را جذب کرده است.

مرتبط با

DOGE، SHIB و PEPE برای شانس دوم آماده هستند

PEPE همچنین همیشه در محصولات شاخص حاوی توکن های موجود در طاقچه خود قرار می گیرد. این شناخت برای ارتباط پایدار در صنعت گسترده تر مهم است. PEPE در تمام مراحل خود در سال جاری توانسته است ارزش بازار خود را در 3,879,229,405 دلار حفظ کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید