PEPE ممکن است با 8.27 تریلیون پشتیبانی ظاهر شود


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

PEPE پس از انحلال 4 میلیون دلاری در میان کاهش بی‌امان قیمت، مورد توجه قرار گرفت. در زمان نگارش این مقاله، PEPE با افت شدید 8.16 درصدی به 0.00000959 دلار رسیده است که پتانسیل بازیابی آن را مورد تردید قرار داده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، این کاهش 24 ساعته با کاهش ماهانه 33.2 درصدی به روند باخت خود ادامه داد.

منطقه پشتیبانی PEPE

در حالی که عدد منفی PEPE را به عنوان یکی از سکه‌هایی که وزن را در بازار می‌کشد، قرار می‌دهد، معیارهای مهمی را نیز در کانون توجه قرار می‌دهد. طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) در سطح فعلی، منطقه پشتیبانی نهایی PEPE در سطح قیمت 0.000009 دلار تعیین شده است.

مرتبط با

بر اساس داده ها، در این سطح قیمت، در مجموع 8.27 تریلیون PEPE متمرکز در حجم است. برای اینکه سکه به زیر این سطح سقوط کند، همه این توکن ها باید فروخته شوند، شاهکاری که می تواند برای خرس ها نسبتاً دشوار باشد.

پول ورودی-خروجی در حدود قیمت. منبع: IntoTheBlock

در حالی که PEPE از نظر افزایش قیمت شناخته شده نیست که به صورت انفرادی پرواز کند، احتمالاً سریعتر از بسیاری از رقبای خود به قیمت کف خود می رسد. PEPE دارای هدف فوری 0.000012 دلار است که برای مدتی یک منطقه پشتیبانی کلیدی بوده است.

در مسیر بهبود، PEPE بر حرکت نهنگ تکیه خواهد کرد، که ثابت کرده است یک عامل کلیدی در حرکت کلی قیمت است.

احساسات بازار از حالت عادی خارج شده است

بیت کوین با کاهش قیمت به 58000 دلار و انحلال ارزهای دیجیتال به بیش از 294 میلیون دلار افزایش یافت.

مرتبط با

به عنوان یکی از آلتکوین هایی که ارتباط قوی با بیت کوین دارد، PEPE باید با بازار گسترده تر هماهنگ شود. علیرغم ادعای منتقدان، مدافعان برجسته پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت کوین بهبود قریب‌الوقوع را داشته باشد. اگر این انتظار همسو شود، می‌تواند قیمت PEPE را نیز افزایش دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید