PEPE memecoin به ارزش بازار 1 میلیارد دلاری با حمایت فهرست Binance می رسد


قیمت ممکوین جدید با مضمون قورباغه از زمان عرضه آن در 14 آوریل بیش از 4000 درصد افزایش یافته است.

Memecoin Pepe (PEPE) با مضمون قورباغه در 24 ساعت گذشته بیش از 85 درصد افزایش یافته است و سه هفته پس از عرضه اولیه آن در 14 آوریل 2023 از ارزش بازار یک میلیارد دلاری فراتر رفته است.

قیمت memecoin PEPE در 5 می از 0.000003 دلار گذشت. منبع: CoinGecko

از قضا، پیشنهاد ارزش اصلی PEPE این است که یک مورد وجود ندارد. وب‌سایت رسمی این ارز دیجیتال یک سلب مسئولیت دارد که سرمایه‌گذاری توکن را به شرح زیر توضیح می‌دهد:

«$PEPE یک سکه میم بدون ارزش واقعی یا انتظار بازده مالی است. هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود ندارد. سکه کاملاً بی استفاده است و فقط برای اهداف سرگرمی است.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد پپه مسیر مشابهی را با همتایان شناخته‌شده‌اش با ممکوین Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) دنبال می‌کند.

در سال 2021، DOGE بیش از 23000٪ افزایش یافت که عمدتاً به دلیل حمایت کلامی میلیاردر عجیب و غریب ایلان ماسک از پذیرش توکن در توییتر بود.

به طور مشابه، SHIB پس از استفاده از Dogecoin به عنوان سکوی پرشی برای محبوبیت خود، بیش از 1250٪ در بازار گاوی کریپتو در سال 2021 افزایش یافت.

به دلیل فقدان هیچ مبنای اساسی، سرمایه گذاری در memecoin ها بسیار ریسک بالایی دارد و به دلیل نوسانات شدید و نوسانات ارزش زیاد بدنام هستند. نگاهی دقیق‌تر به برخی از فعالیت‌های زنجیره‌ای از سوی افراد داخلی Pepe به برخی معاملات مرتبط اشاره می‌کند.

مرتبط با: 3 نشانه که نشان می دهد توکن PEPE پس از افزایش 2000 درصدی قیمت گاوها را به دام می اندازد

بر اساس داده‌های سرویس تجزیه و تحلیل بلاک چین Lookonchain، پنج آدرس که گفته می‌شود مرتبط با تیم Pepe هستند، ۱.۲۳ میلیون دلار سود در یک بازار ضعیف نقدینگی کسب کردند. آنها 8.87 تریلیون PEPE را با قیمتی پایین خریدند و بیش از 90 درصد از دارایی های خود را در Uniswap برای سود فروختند.

نمودار خرید و فروش PEPE. منبع: زنجیره جستجو

شایان ذکر است که برخی از دارندگان برتر PEPE صرافی های متمرکز هستند. با این حال، با توجه به داده ها نظارت شد نهنگ‌های PEPE خارج از بورس اخیراً موقعیت‌های خود را کاهش داده‌اند که نشان دهنده سود گرفتن است، همزمان با اصلاح قیمت در 3 می، توسط تحلیلگر “008.eth”.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و افراد را با کریپتو تشویق کنیم؟
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *