شوق Pepe memecoin توجه ناخواسته کلاهبرداران را به خود جلب می کند


شرکت امنیتی CertiK به جامعه نسبت به ارائه جوایز تقلبی وب سایت Pepe هشدار داد و هشدار داد که این سایت به یک قرارداد فیشینگ مرتبط است.

با تشدید هیاهوی پیرامون ممکوین PEPE، بازیگران بد در فضا شروع به جلب توجه کردند و در نتیجه تلاش‌های کلاهبرداری مختلف فضای کریپتو را گرفتار کرد.

به گفته شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield، حداقل ده کلاهبرداری با میم کوین تنها در سه روز گذشته ایجاد شده است. این شرکت با شناسایی و گزارش توکن‌های کلاهبرداری که اخیراً منحل شده‌اند، سرمایه‌گذاران را کنار گذاشته است.

سایت های ادعایی جعلی پپه نیز در توییتر شروع به انتشار کرده اند. شرکت امنیت سایبری CertiK نیز صدور هشدار در مورد سایت جعلی Pepe که ادعا می کند جوایز ارائه می کند. این شرکت به جامعه هشدار داد که وب سایت به یک قرارداد فیشینگ مرتبط است.

در همین حال، گروه رسمی تلگرام جامعه پولی پپه نیز هر از چند گاهی با مشاهده پست هایی از حساب های جعلی تلاش می کند تا اعضای خود را به وب سایت های مختلف هدایت کند. اعضای گروه بارها و بارها تلاش کرده اند تا کاربران مشکوک به تبلیغ کلاهبرداری را گزارش و ممنوع کنند.

سازندگان سکه Pepe بارها به جامعه هشدار داده اند که کیف پول خود را با ایردراپ های مشکوک و ادعاهای هدایا مرتبط نکنند. علاوه بر این، تیم تاکید کرد که آنها با توکن ها یا پروژه های دیگر مرتبط نخواهند بود.

مرتبط با: PEPE و DOGE: زمانی که Memecoins برای اولین بار به ارزش بازار 1 میلیارد دلاری رسید، چگونه عمل کرد؟

در 5 می، memecoin PEPE پس از ثبت در Binance به ارزش بازار 1 میلیارد دلاری رسید. این توکن از زمان ایجاد آن در اواسط آوریل بیش از 4000 درصد رشد داشته است و ارزش کل بازار 1.82 میلیارد دلار را افزایش داده است. با این حال، چند روز پس از افزایش، ارزش بازار توکن بیش از یک میلیارد دلار کاهش یافته است.

این توکن نیز سهم خود را از بحث و جدل داشت. صرافی رمزارز Coinbase اخیراً به کاربران خود هشدار داده است که Pepe “به عنوان نماد نفرت توسط گروه‌های راست جایگزین انتخاب شده است”. اعلام این صرافی با واکنش جامعه پپه مواجه شد و برخی خواستار برداشتن این بیانیه و تهدید به بستن حساب های خود در صرافی شدند.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *