ارزش بازار PEPE در آستانه گردش مالی چند ضلعی (MATIC)


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

احتمالاً غیرمنتظره‌ترین واژگونی در سال 2024 صعود PEPE به اوج بود و تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال «جدی» را در چپ و راست شکست داد. آخرین موفقیت PEPE زمانی بود که Polygon را معکوس کرد و جایگاه هجدهم را در بازار ارزهای دیجیتال به دست آورد. با این حال، مشخص نیست که چگونه نهاد از اینجا حرکت خواهد کرد.

PEPE ارزش بازار 7.02 میلیارد دلاری را به خود اختصاص داده است و کمی پس از Polygon با 7.12 میلیارد دلار نفس می کشد. این افزایش با افزایش 12.96 درصدی قیمت PEPE همراه شد و در 0.00001676 دلار باقی ماند. MATIC با کاهش 0.69 درصدی به قیمت 0.7184 دلار رسید.

PEPEUSDT
نمودار PEPE/USDT از TradingView

PEPE با شکستن بیشتر مقاومت هایی که با آن مواجه شد، توانست روند صعودی بسیار خوبی را نشان دهد. در حال حاضر، PEPE با قیمت 0.00001698 دلار معامله می شود و حرکت صعودی قوی را نشان می دهد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر حدود 0.00000885 دلار و میانگین متحرک 100 روزه در حدود 0.00000765 دلار هنوز بسیار پایین تر از قیمت فعلی هستند، که نشان می دهد حرکت صعودی همچنان ادامه دارد. شاخص قدرت نسبی در 78.76 قرار دارد که نشان می دهد PEPE در قلمروی که بیش از حد خرید شده است عمیق است. اما علاقه خرید زیاد همچنان قیمت را بالاتر می برد.

مرتبط با

اکنون سوال بزرگ این است که آیا PEPE می تواند مسیر فعلی خود را حفظ کند و شاید از نظر ارزش بازار جایگزین Polygon شود. حجم معاملات بالای فعلی از روند صعودی و همچنین احساسات بسیار مثبت بازار حمایت می کند. با این حال، سیگنال خرید بیش از حد RSI نشان می دهد که ممکن است برخی اصلاحات در کوتاه مدت در راه باشد. نگاهی گذرا به سطوح پشتیبانی کلیدی برای ثبات باید حدود 0.000015 دلار و 0.000014 دلار باشد.

رشد PEPE بسیار چشمگیر است، اما همچنان یک سرمایه گذاری بسیار پرخطر است. میم کوین‌ها بسیار فرار، پرخطر هستند و اغلب در معرض دیدی قرار می‌گیرند که خیلی‌ها حاضر به کسب آن نیستند. در هر لحظه، ارزش دارایی‌هایی مانند PEPE می‌تواند به سرعت تغییر کند و به شما شانسی برای محافظت از سبد خود در برابر ضرر نمی‌دهد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید