با تغییر قیمت شگفت‌انگیز، PEPE در بورس اوراق بهادار عمده فهرست شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

PEPE، یک ارز دیجیتال میم مبتنی بر اتریوم که از شخصیت نمادین Pepe the Frog الهام گرفته شده است، در صرافی بزرگ رمزنگاری Bitstamp فهرست شده است.

در سال 2011 تاسیس شد مهر بیت این یکی از طولانی‌ترین و تنظیم‌شده‌ترین صرافی‌های رمزنگاری متمرکز (CEX) است که به بیش از چهار میلیون مشتری در بیش از 100 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد.

با این حال، به جای برجسته کردن این نقطه عطف، قیمت PEPE به طور غیرمنتظره ای واکنش نشان داد و در 24 ساعت گذشته قبل از بهبود، 1.59 درصد افزایش یافت و به 0.000001114 دلار رسید.

بیت استمپ پپه را فهرست می کند

در 13 فوریه، Bitstamp اعلام کرد که PEPE همراه با LMWR و BLUR در پلتفرم خود فهرست شده است.

فهرست PEPE در Bitstamp برای میم کوین به دلیل فرصت برای افزایش نقدینگی و دیده شدن مهم بود.

با این حال، بر خلاف انتظارات، فهرست PEPE در Bitstamp واکنش قابل توجهی در بازار ایجاد نکرد. این غیرمنتظره و گیج کننده بود، زیرا با افزایش قیمت معمولی که پس از یک فهرست در یک بورس بزرگ در تضاد بود.

PEPE در تلاش است تا از سطح مقاومت 0.00000114 دلاری پس از صعودی که از روز دوشنبه آغاز شد، عبور کند. شایان ذکر است که PEPE از 5 فوریه، زمانی که پشتیبانی 0.00000087 دلار را تشکیل داد، بهبودی بی سر و صدا داشته است.

پس از افزایش اخیر، قیمت PEPE با مقاومت 0.00000114 دلار مواجه شد که با میانگین متحرک 50 روزه (MA)، یک شاخص مهم از روندهای بلندمدت همزمان است. قیمت نتوانست بالاتر از این سطح بسته شود و فروشندگان سود خود را رزرو کردند.

گاوها در حال حاضر حرکت دیگری را در این سطح انجام می دهند و PEPE در زمان نگارش مقاله به بالاترین سطح روزانه 0.000000112 دلاری رسیده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید