در حالی که بازار کریپتو در حال عقب نشینی است، پپه در محیط سبز احساس تنهایی می کند


پپه (PEPE) در حال حاضر فقط ارز دیجیتال بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، این سکه به رنگ سبز در میان 20 سکه بزرگ قرار دارد. این تنها 0.91٪ افزایش یافته است، اما این باعث می شود در دریایی از قرمز متمایز شود.

سکه میم داغ از Litecoin (LTC) که ارزش بازار آن بیش از 6 میلیارد دلار است، پیشی گرفته است.

مرتبط با

در همین حال، شیبا اینو (SHIB) یکی از بزرگترین عقب مانده ها در بین 20 خودروی برتر است. پس از از دست دادن 4 درصد در 24 ساعت گذشته، از 10 رتبه برتر خارج شد. در حال حاضر کمتر از Toncoin (TON) و Cardano (ADA) است. ).

برای مقایسه، Dogecoin (DOGE) نیز علیرغم قوی بودن 3 درصد کاهش داشت. فعالیت خرید از نهنگ ها

Near Protocol (NEAR) بدترین عملکرد را در بین 20 ارز دیجیتال برتر داشت که بیش از 4 درصد سقوط کرد.

خرس بزرگ پپه

با توجه به این داده ها با پشتیبانی از IntoTheBlock، 96٪ از دارندگان Pepe سود می کنند. توانست به سودآورترین شرط در میان سکه های سینه بزرگ تبدیل شود.

مرتبط با

در 27 مه، ارز دیجیتال میم به بالاترین سطح خود یعنی 0.00001717 دلار رسید. از زمان اوج گرفتن سرفصل، بیش از 12 درصد از دست داده است.

پپه از زمانی که برای اولین بار در می 2023 به جمع 100 نفر برتر راه پیدا کرد، راه طولانی را پیموده است. علیرغم افزایش رقابت در صنعت میم کوین، با ارزش بیش از 6.3 میلیارد دلار به سومین سکه بزرگ میم تبدیل شده است.

در همین حال، کاربران پلی مارکت شرط این بحث وجود دارد که آیا پپه با پیشی گرفتن از Dogwifhat مستقر در Solana موفق به رسیدن به 10 میلیارد دلار خواهد شد یا خیر.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید