درام PEPE: انتقال 12.3 میلیون دلاری به بایننس ابروها را بالا می برد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گزارش اخیر Whale Alert نشان می دهد که 1,158,893,534,074 توکن PEPE معادل تقریباً 12.34 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس به Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، منتقل شده است.

مرتبط با

درباره آدرس فرستنده چه اطلاعاتی وجود دارد؟ آدرس فرستنده “0x835” که ابتدا به عنوان ناشناخته برچسب گذاری شده بود، بعدا مشخص شد که متعلق به Binance است. این انتقال سکه میم، به ارزش بیش از 12.3 میلیون دلار، یک حرکت داخلی بین کیف پول های سرد بایننس بود.

باقی مانده 6.78 تریلیون توکن PEPE، به ارزش تقریبی 71.73 میلیون دلار، در آدرس فرستنده باقی می ماند، در حالی که آدرس مقصد در حال حاضر دارای 20.257 تریلیون توکن PEPE، معادل 211.48 میلیون دلار است.

""
منبع: هوش آرکام

مرتبط با

اگرچه این انتقال یک رویه اداری داخلی بود، اما توجه PEPE را به خود جلب کرد. به طور سنتی، چنین حرکاتی به سمت بازارهای سهام توسط فعالان بازار منفی تلقی می شود و اغلب به عنوان یک سیگنال نزولی تفسیر می شود.

با این حال، در این مورد، انتقال بین کیف پول های خود بایننس و نه از سوی یک سرمایه گذار نهنگ خارجی صورت گرفت.

""
تاریخ تبدیل PEPE به USD: CoinMarketCap

تأثیر این انتقال بر عملکرد بازار PEPE همچنان نامشخص است، اما رمزارز محبوب میم از ابتدای هفته تاکنون بیش از 16 درصد کاهش یافته است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید