PayPal Xoom حواله بین مرزی را به سپرده های کارت بدهی اضافه می کند

PayPal Xoom حواله بین مرزی را به سپرده های کارت بدهی اضافه می کند


سرویس حواله بین مرزی PayPal به نام Xoom با Visa Direct همکاری کرده است تا دارندگان کارت نقدی بتوانند ظرف چند دقیقه وجوه دریافت کنند.

سرویس بین المللی انتقال پول Xoom شرکت فناوری مالی PayPal محصول جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران در ایالات متحده امکان می دهد مستقیماً برای کاربران کارت نقدی ویزا پول ارسال کنند.

در اطلاعیه اخیر، PayPal اشاره کرد که Xoom با شرکت خدمات مالی Visa همکاری کرده است تا به دارندگان کارت نقدی اجازه دهد مستقیماً از Xoom وجوه دریافت کنند. این ویژگی در 25 کشور از جمله فیلیپین، سریلانکا، تایلند، اوکراین و ویتنام در دسترس است.

الان رای بدهید!

با عملکرد جدید معرفی شده، کاربران می توانند در عرض چند دقیقه به وجوه خود دسترسی داشته باشند و نیازی به انتظار پنج روز کاری که میانگین زمان انتظار برای نقل و انتقالات بانکی است را از بین می برند.

Wei-Lin Lee، معاون پرداخت PayPal، گفت که این سرویس جدید می تواند در زمستان و تعطیلات به مردم کمک کند. لی توضیح داد که در آن زمان، بسیاری از مشتریان در حال ارسال پول برای دوستان و خانواده خود در سراسر جهان بودند و این باید در اسرع وقت انجام شود. مدیر معتقد است که این سرویس جدید به کاربران در سراسر جهان کمک خواهد کرد.

Yanilsa Gonzalez-Ore، رئیس Visa Direct آمریکای شمالی، متوجه افزایش تقاضا برای “راه حل های دیجیتالی که به رفع موانع کمک می کند” برای افرادی که می خواهند در سراسر جهان پول ارسال کنند، شده است. مدیر معتقد است که راه حل جدید به این امر کمک خواهد کرد.

در همین حال، PayPal به طور فزاینده ای همه جبهه ها را از نظر تراکنش های مالی پوشش می دهد. این شرکت در حال استقبال از ارزهای دیجیتال و همچنین توسعه پیشنهادات محصول برای تراکنش های فرامرزی است. در سال 2021، این شرکت خدمات مالی تجارت رمزنگاری را برای مشتریان مستقر در بریتانیا فعال کرد. در سال 2022، این شرکت شروع به انتقال محلی دارایی های دیجیتال از پی پال به کیف پول ها و صرافی های خارجی کرد.

مربوط: MetaMask به کاربران اجازه می دهد اتریوم را از طریق PayPal خریداری و انتقال دهند

در فضای کریپتو، پرداخت‌های فرامرزی برای کسب‌وکارها با ریپل، شرکت پشت رمز XRP (XRP)، که هدف یک نبرد حقوقی مداوم بوده است، مرتبط است. مانند بیت کوین (BTC) که اقتصاد بدون مرز ایجاد کرد، تمرکز ریپل بر ارائه یک سیستم پرداخت بلادرنگ به موسسات بود. در سال 2018، این شرکت یک پایلوت پرداخت برون مرزی را راه اندازی کرد که شاهد صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه گزارش شده توسط موسسات بود.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉