Paxful برای اولین بار از آوریل فعالیت بازار خود را از سر می گیرد


در میان خدمات تعلیق شده، ری یوسف گفت که او “حرکت نهایی” خود را به عنوان مدیر عامل پس از کمک به حل 88٪ از حساب های کاربران خاص انجام داده است.

بازار کریپتو Peer-to-Peer Paxful اعلام کرده است که پس از تعلیق فعالیت های خود در ماه آوریل دوباره آنلاین شده است.

Paxful در به‌روزرسانی منتشر شده در وب‌سایت خود، گفت که تیمش پس از بیش از 30 روز بازار را دوباره راه‌اندازی می‌کند. مشخص نیست که Paxful چگونه قصد دارد به جلو حرکت کند، اگرچه این پلتفرم می‌گوید کیف پول آن در طول سرویس تعلیق شده “کاملاً کاربردی باقی می‌ماند”.

Paxful گفت: “در طول یک ماه گذشته، تیم ما با پشتکار تلاش کرده است تا بازار آنلاین را با امنیت و امنیت کاربران در بالاترین سطح بازگرداند.”

سوابق دادگاه در ماه مارس نشان داد که ری یوسف، مدیرعامل Paxful و آرتور شابک، یکی از بنیانگذاران شرکت، اتهاماتی را علیه یکدیگر در مورد اختلاس وجوه شرکت، پولشویی و دور زدن تحریم های آمریکا علیه روسیه قبل از تعلیق فعالیت های بازار مطرح کردند. یوسف بعداً در یک پست وبلاگی گفت که “کارکنان کلیدی آن را ترک خواهند کرد” و محیط نظارتی ایالات متحده را به دلیل دلایل تعطیلی مقصر دانست.

این پلتفرم از زمان اعلام این خبر تا حد زیادی در رسانه‌های اجتماعی بی‌صدا بوده است، به طوری که یوسف در ماه آوریل گفت که “حرکت نهایی” خود را به عنوان مدیرعامل با باز کردن 88٪ از حساب‌های کاربران خاص انجام داده است. زمان پخش Cointelegraph با Paxful تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مرتبط با: Paxful وجوه سلسیوس از دست رفته را به درآمد کاربر برمی گرداند

در میان سرویس تعلیق Paxful، یوسف گزارش می‌دهد که با بخش TBD Block برای راه‌اندازی یک پلتفرم معاملاتی رمزنگاری همتا به همتا به نام Civilization Kit یا Civ Kit کار می‌کند. طبق کاغذ سفید آن، Civ Kit در Nostr، شبکه غیرمتمرکز که پیام‌های خصوصی رمزگذاری شده سرتاسر را ارائه می‌کند، ساخته خواهد شد.

مجله: سفر در بلاک چین: ری یوسف از Paxfuمن
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید