مدیر عامل Paxful موعظه خودسرپرستی بیت کوین را مطرح می کند و توصیه می کند که مبادلات رمزنگاری را رعایت نکنید

مدیر عامل Paxful موعظه خودسرپرستی بیت کوین را مطرح می کند و توصیه می کند که مبادلات رمزنگاری را رعایت نکنید


در حالی که برخی از مدیران تصمیم می‌گیرند که امنیت وجوه در پلتفرم خود را دو برابر کنند، ری یوسف، مدیر عامل صرافی رمزارز Paxful، با ایده خودسرپرستی طرف شد.

با درخواست سرمایه گذاران برای اثبات وجود خود در مبادلات رمزنگاری، پرونده خودسرپرستی قوی تر می شود. در حالی که برخی از مدیران اجرایی تصمیم می‌گیرند که امنیت وجوه در پلتفرم خود را دو برابر کنند، ری یوسف، مدیر عامل صرافی رمزارز Paxful، با بر عهده گرفتن مسئولیت بیش از 11 میلیون کاربر، از ایده خودسرپرستی حمایت کرد.

سقوط FTX چشم‌ها را برای سرمایه‌گذارانی که عمدتا وظیفه حفاظت از دارایی‌های خود را به صرافی‌های رمزنگاری سپرده‌اند، باز کرده است. اما سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، این اعتماد را با سوء استفاده از سرمایه کاربران از طریق Alameda Research شکست. از آن زمان، بسیاری از صرافی‌ها مجبور شده‌اند اطلاعات کیف پول خود را به‌عنوان اثبات ذخایر خود به‌صورت عمومی به اشتراک بگذارند.

یوسف در پستی در توییتر خود را از “دیگران در صنعت” فاصله گرفت و بار دیگر تاکید کرد که هرگز به پول سرمایه گذاران دست نمی زند و افزود:

تنها مسئولیت من کمک و خدمت به شما است. [Paxful] کاربران، برای انتقال بیت کوین خود به خود نگهبانی. شما نباید پس انداز خود را در Paxful یا هر صرافی نگه دارید و فقط آنچه را که در اینجا معامله می کنید نگه دارید.”

یوسف هر هفته ایمیل‌هایی را برای کاربران ارسال می‌کند و به آنها توصیه می‌کند که ارزهای دیجیتال را در همه صرافی‌های رمزنگاری از جمله Paxful ذخیره نکنند. این کارآفرین با تاکید بر مشکل اعتماد به متولیانی مانند SBF گفت: “شما در اختیار شرکت هستید.” […] اخلاقشان.»

به لطف ساتوشی ناکاموتو، بیت کوین (BTC) – به عنوان یک دارایی – از کنترل و دستکاری متمرکز محافظت می شود. یوسف به این فرصت منحصربه‌فرد که بیت‌کوین روی میز به ارمغان می‌آورد اشاره کرد – «فرصتی برای کنترل در نهایت».

در حالی که یوسف اکیداً به کاربران توصیه می کند که کنترل کامل بر دارایی های خود داشته باشند، او از امنیت وجوه خود برای سرمایه گذارانی که تصمیم می گیرند بیت کوین خود را در Paxful ذخیره کنند، اطمینان حاصل کرده است.

مربوط: اثبات ذخیره بایننس پرچم‌های قرمز را بالا می‌برد: گزارش

SBF پس از اعلام برنامه خود برای راه اندازی یک تجارت جدید برای بازپرداخت سرمایه گذاران FTX، خبرساز شد.

وقتی بی بی سی اخیراً از او پرسیده بود که آیا او در طول مصاحبه، کسب و کار جدیدی را برای پرداخت به کاربران FTX راه اندازی می کند، این کارآفرین بدنام گفت: “من هر کاری می کنم تا بتوانم این کار را انجام دهم. و اگر بتوانم، تلاش خواهم کرد.”
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉