مدیرعامل Paxful می‌گوید 88 درصد حساب‌ها مسدود نشده‌اند و 4.4 میلیون دلار باقی مانده است


ری یوسف گفت: “من از عنوان مدیر عاملم برای تسویه این حساب ها صرف نظر کردم و همچنین در خطر اهانت به دادگاه هستم.”

بیش از یک هفته پس از تعلیق عملیات، مدیر عامل بازار ارزهای دیجیتال همتا به همتا Paxful اعلام کرد که 88 درصد از حساب‌های کاربری مسدود شده قبلی برطرف شده است.

در یک تاپیک توییتری در 16 آوریل، ری یوسف، مدیرعامل Paxful فوق الذکر پس از انحلال 88 درصد از حساب های موجود توسط کارکنان، حدود 4.4 میلیون دلار از وجوه مسدود شده روی پلت فرم باقی ماند. به گفته یوسف، آب شدن حساب های مسدود شده “بدون هیچ مهندس یا افسر انطباق” انجام شد و همه وجوه مسدود شده باقی مانده ظاهرا “در دست” تنظیم کننده های مالی ایالات متحده بود.

یوسف گفت که اگرچه تقریباً 3٪ از کل وجوه کاربران هنوز مسدود است، به عنوان مدیر عامل Paxful، او “اقدام نهایی” را برای رفع انجماد انجام داد:

یوسف گفت: «من برای تسویه این حساب‌ها از عنوان مدیرعاملی خود صرف نظر کردم و همچنین در خطر اهانت به دادگاه هستم. “این کاری است که من انجام می دهم به جز بسیاری از شب های بی خوابی. هیچ کاری نمی توانم انجام دهم جز اینکه امشب خوب بخوابم. صداقت بر خطر بیشتر است.”

مرتبط با: خاموشی آرام نیجریه را سخت‌تر از سایر نقاط جهان تحت تأثیر قرار داد – در اینجا دلیل آن است

ادعای “توهین به دادگاه” احتمالاً مربوط به دعوی حقوقی بین یوسف و بنیانگذار Paxful، آرتور شابک است که به راه اندازی این پلت فرم در سال 2015 کمک کرد. Schaback در دادگاه ادعا کرد که این شرکت در اختلاس وجوه، پولشویی و قاچاق دست داشته است. از تحریم های آمریکا یوسف در آن زمان به کوین تلگراف گفت که این اتهامات “مضحک” هستند.

این اعلامیه پس از تعلیق عملیات برای کاربران Paxful در 4 آوریل منتشر شد. در آن زمان، یوسف با اشاره به «چالش‌های نظارتی» پیش روی پلتفرم، گفت که برخی «خروج‌های کلیدی کارکنان» وجود داشته است. مدیرعامل برنامه کازان را که ماه ها پیش تحت تاثیر سقوط درجه سانتیگراد قرار گرفته بودند، بازپرداخت کرد.

مجله: سفر در بلاک چین: ری یوسف از Paxful
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *