هفته بلاک چین پاریس 2023: آخرین به روز رسانی از کوین تلگراف


رویدادهای پیش از اجلاس مانند نمایشگاه استعدادها، چالش استارتاپ ها و روز سرمایه گذاران در 20 مارس در هفته بلاک چین به پایان رسید.

هفته بلاک چین 2023 (PBW) چهارمین سال خود را به عنوان یکی از بزرگترین کنفرانس های جهان که همه چیزهای بلاک چین، کریپتو و وب 3 را پوشش می دهد، آغاز می کند. این رویداد میزبان بیش از 10000 شرکت کننده بود و سال گذشته تمام شد. تیم Cointelegraph برای دریافت آخرین اخبار از زمین در پاریس است.

نسخه امسال PBW دارای بلندگوهایی از برخی از بزرگترین بازیگران صنعت مانند Consensys، Ledger، Animoca Brands، Alogrand، Reddit و غیره است. این رویداد شامل Web3XP در مورد اجلاس اصلی و همه چیز Web3 است. موضوعات کلیدی اجلاس و Web3XP شامل سیاست عمومی، بلاک چین سازمانی، امور مالی باز، هنر Web3 و سرمایه گذاری در فرهنگ و سرگرمی Web3 است.

همچنین یک رویداد ویژه برای سرمایه گذاران، یک مسابقه برای مبتدیان، یک هکاتون و رویدادهای جانبی اضافی وجود دارد.

کریستینا لوکرزیا کورنیر سردبیر کوین تلگراف، جکسون دومونت رئیس ویدیو و جوزف هال گزارشگر تمام هفته در پاریس مستقر شدند تا آخرین تحولات را در هفته بلاک چین ارائه دهند.

(L تا R) جکسون دومونت، کریستینا لوکرزیا کورنیر و جوزف هال. منبع: کوین تلگراف

رویداد سرمایه‌گذاران در 20 مارس این هفته را با گرد هم آوردن سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به Web3، توکن‌های تغییرناپذیر (NFT)، متاورس و برنامه‌های بلاک چین آغاز کرد.

منتظر به‌روزرسانی‌های مداوم از رویدادها، از جمله غذای مهم، نکات برجسته و فیلم‌های پشت صحنه باشید.

رویداد سال گذشته نزدیک به 3000 شرکت‌کننده در اجلاس با سخنرانی‌های کلیدی و گفتگوهای کنار آتش توسط برخی از برجسته‌ترین نام‌های صنعت، مانند Changpeng “CZ” Zhao از Binance و Paolo Ardoino از Tether و دیگران برگزار شد.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *