هفته بلاک چین پاریس 2023: یک نکته مثبت واضح برای کل صنعت کریپتو


موضوع PBW حول محور تکامل Web3 در جریان اصلی، گذشته، حال و آینده صنعت کریپتو بود.

هفته بلاک چین، رویداد بزرگ سالانه بلاک چین، تعدادی از بزرگ‌ترین نام‌های صنعت بلاک چین و کریپتو را در سال 2023 گرد هم آورد. این رویداد سه روزه که از 21 مارس آغاز شد، برای صنعت کریپتو به عنوان بازیگران برجسته صنعت، مثبت خالص بوده است. گرد هم آمدند تا درباره گذشته، حال و آینده اکوسیستم غیرمتمرکز بحث کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

تیم Cointelegraph در محل حضور داشت تا برخی از اطلاعات پشت صحنه، مصاحبه های اختصاصی، گزیده های ویدیویی آموزنده از کارشناسان صنعت و موارد دیگر را در اختیار خوانندگان قرار دهد. کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف، جکسون دومونت، رئیس ویدئو و جوزف هال، گزارشگر، وظیفه دارند تا به خوانندگان یک دید پرنده از این رویداد ارائه دهند.

تیم Cointelegraph اطمینان حاصل می کند که بهترین زاویه را دریافت می کنید.

پدر متاورس به صنعت امروز می اندیشد

حتی قبل از شروع رویداد اصلی در 21 مارس، تیم Cointelegraph با نیل استفنسون، نویسنده آمریکایی، که اصطلاح متاورس را در دهه 1990 ابداع کرد، تماس گرفت. سردبیر Cointelegraph با استفنسون ملاقات کرد تا معنای این کلمه در دنیای امروز را بررسی کند.

استفنسون گفت که معنای این کلمه قطعاً در شرایط امروزی تغییر کرده است. او با تأمل در مورد شکست متاورس در به دست آوردن مقبولیت انبوه و خریداران اندک در بازار نزولی، گفت که مردم و شرکت ها ابتدا از مراحل حیاتی ساختن یک اقتصاد صرف نظر کرده اند.

روز اول این مراسم که از 30 اسفند آغاز شد بسیار فعال بود. سخنرانی اصلی توسط جوزف لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، منعکس کننده تقاضای رو به رشد برای زیرساخت های پرداخت مبتنی بر وب 3 و نیاز به یک راه حل غیرمتمرکز در اکوسیستم مالی سنتی بود.

کارشناسان صنعت درباره تاثیر بالقوه MiCA بحث می کنند

در میان پانل‌های تخصصی متعدد در طول روز، بحثی در مورد پیامدها و پیامدهای بالقوه بازارهای دارایی رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) بود که توجه همه را به خود جلب کرد.

کارشناسان این پنل به اتفاق آرا موافقت کردند که مقررات آتی کمک کلی به صنعت ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا خواهد بود. استاندارد خاصی را تعیین می کند که به طور بالقوه می تواند توسط سایر کشورها در آینده استفاده شود. جانت هو، رئیس سیاست اتحادیه اروپا در Chainalysis، تاکید کرد که اجرای قانون و تعهدات آن باید بازنگری شود و بازخورد حسابرسان دولتی و شرکت کنندگان در صنعت باید در نظر گرفته شود.

تیم دریپر شعری در مورد بحران فعلی بانکی با ضربه بیت کوین دارد

تیم دریپر، سرمایه‌گذار آمریکایی، در هفته بلاک چین 2023 روی صحنه رفت تا درباره تمرکززدایی و آینده پول صحبت کند. دراپر به بحران جاری بانکی پرداخت و بیت کوین را به عنوان حفاظت از سرمایه واقعی معرفی کرد. گزیده ای از سخنرانی اصلی:

آنها اعتماد ما را به سیستم بانکی متزلزل کرده اند. […] کاری که یک رهبر واقعا قوی انجام خواهد داد، بازسازی این اعتماد است. حالا به بانک های باقی مانده اعتماد کنید و آنها را آزاد کنید.»

او همچنین یک آهنگ بیت کوینی را که چهار سال پیش نوشته بود، خواند، اما معتقد است که امروزه بیشتر مرتبط است.

علیرغم تظاهرات مداوم سراسری، مردم پاریس فاقد شور و اشتیاق نیستند

PBW 2023 با وجود میزبانی که پس از افزایش سن بازنشستگی کشوری از 62 به 64 توسط دولت شاهد اعتراضات سراسری بود، بدون شور و انرژی نبود. کوین تلگراف گزارش داد که جوزف هال با رابی یونگ، مدیر عامل شرکت Animoca Brands صحبت کرده است.

یونگ گفت که دولت محلی در میان دریایی از اعتراضات، “آغوش گرم” را برای علاقه مندان به کریپتو و بلاک چین فراهم می کند. او به کوین تلگراف گفت:

“همه این چیزهایی که وجود دارد در وهله اول دلیل حضور ما در اینجاست. […] دلیل اینکه تصمیم گرفتیم تمرکززدایی روش بهتری برای انجام کارها باشد، دقیقاً به دلیل نگرانی ما در مورد اتفاقاتی بود که ممکن است در بخش مالی بیفتد و این نگرانی همچنان وجود دارد.

روز دوم رویداد به همان اندازه مملو از انرژی بود که تیم Cointelegraph آخرین به روز رسانی را ارائه کرد. اولین بحث میزگرد بزرگ حول محور اخلاق پیچیده Web3 بود. کارشناسان صنعت در Web3 روی صحنه آمدند تا در مورد اینکه چگونه نوآوری های فعلی آینده اخلاق را شکل می دهد، بحث کنند. مدیر عامل Galeon، لویک بروتونز، گفت که ترکیب نوآوری و اخلاق کمی پیچیده است و توضیح داد:

“اغلب نوآوری اول است و گاهی اوقات چیزهای واقعا بد اتفاق می افتد. سپس اخلاق می آید زیرا ما به آنچه نوآوری انجام می دهد نگاه می کنیم.”

فروپاشی بانک، “یک مسیر سریع برای بیت کوین”

هال خبرنگار کوین تلگراف با پاسکال گوتیه، مدیرعامل لجر ملاقات کرد تا نظرات او را درباره آنچه که بحران بانکی کنونی به ما آموخته است، دریافت کند. او گفت مجموعه رویدادهای اخیر نشان داد که چگونه بیت کوین می تواند پناهگاه امنی در برابر تهدید مقامات مرکزی باشد.

مدیر عامل لجر، پاسکال گوتیه با کوین تلگراف در هفته بلاک چین پاریس 2023 ملاقات کرد.

بیت کوین در پاسخ به Lehman Brothers در بحران سال 2008 طراحی شد. به این دلیل طراحی شده است که نمی توانید به مقامات مرکزی اعتماد کنید. و به این دلیل طراحی شد که مشخص بود مقامات مرکزی شکست خواهند خورد. این یک سوال نیست. بیشتر این سوال است که چه زمانی.» گوتیه آن را اضافه کرد.

به هیچ کس اعتماد نکنید، تأیید کنید: یکی از بنیانگذاران 1Inch

در مصاحبه اختصاصی دیگری با کوین تلگراف، سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch به نیاز به نظارت شخصی اشاره کرد. او گفت حماسه FTX به مردم کمک کرده است تا اهمیت خودکنترلی را درک کنند و بر اهمیت بحران بانکی کنونی تأکید دارد.

او همچنین در مورد دلایل پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال صحبت کرد و گفت که درک و آموزش افراد کلید دستیابی به این امر خواهد بود.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *