PancakeSwap می خواهد نرخ تورم توکن را بین 3 تا 5 درصد در سال محدود کند


توسعه دهندگان نوشتند “Staking Allocation با هدف حدود 0.35 – 1 CAKE/block به جای 6.65 CAKE/block”.

PancakeSwap صرافی غیرمتمرکز (DEX) به دنبال این است که تورم رمزی را بین 3 تا 5 درصد در سال به ارمغان بیاورد که بسیار کمتر از نرخ های فعلی بیش از 20 درصد است.

در پیشنهادی که در 18 آوریل منتشر شد، DEX به نیاز به انتقال PancakeSwap (CAKE) به یک مدل سهام که با “تورم شرط بندی کم”، “بازده واقعی درآمد پروتکل PancakeSwap” و “مزایای محصول حمایت بلندمدت” مشخص می شود، پرداخت. دزدان KEK.”

او نوشت: «این یک تغییر مهم و قابل توجه برای PancakeSwap است. در حال حاضر، PancakeSwap از یک مدل انتشار توکن بالا برای حذف توکن‌ها از گردش از طریق بازدهی بالا و همچنین ایجاد انگیزه بازده بالا برای ویژگی‌های پروتکلی مانند استخرهای نقدینگی و پیشنهادات مزرعه استفاده می‌کند.

ما معتقدیم که زمان آن فرا رسیده است که این مدل را به سطح بعدی ببریم و کیک را به سمت یک مدل تورم زدایی مبتنی بر کارایی واقعی و احتراق کیک تقویت کنیم.

به گفته توسعه دهندگان، CAKE در شروع خود در سپتامبر 2020 دارای نرخ انتشار خالص 40 در هر بلوک بود. در ماه مه 2022 به 14.25 در هر بلوک کاهش یافت و نرخ آن در زمان انتشار 9.2 CAKE در هر بلوک در نوسان بود. در نهایت توسعه دهندگان می خواهند “کیک اولتراسوند” را با نرخ انتشار خالص کمتر از 2 کیک در هر بلوک پیاده سازی کنند.

“نسبت انتشار کیک به بلوک بیشتر از 2 برای مالکان و سهامداران کیک موجود به شدت تورم زا باقی می ماند.”

PancakeSwap یکی از محبوب ترین DEX ها در زنجیره BNB است. سال گذشته، DEX سقف عرضه 750 میلیونی را برای CAKE تعیین کرد که در حال حاضر تقریباً 381.6 میلیون توکن در گردش است و در سهام قفل شده است. در همین حال، PancakeSwap دارای ارزش کل قفل شده 2.35 میلیارد دلار است.

مجله: “Terra به طرز باورنکردنی به ما ضربه زد”: Sunny Aggarwal از Osmosis Labs


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *