صرافی tZERO Crypto با سرمایه بیش از حد در 6 مارس بسته می شود


tZERO که زمانی یک صرافی بسیار تبلیغاتی بود، ارائه اوراق بهادار را تسهیل می کند، که برخی از آنها توکن های بلاک چین هستند.

این شرکت در 3 فوریه در توییتر اعلام کرد که صرافی tZERO Crypto که اکثریت آن متعلق به Overstock است، در 6 مارس بسته می شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و سایر رگولاتورها وضعیت حقوقی دارایی های کریپتو را روشن می کنند.

tZERO یک شرکت فناوری مالی است که دفتر مرکزی آن در نیویورک است. این ارائه اوراق بهادار را برای شرکت های خصوصی که به دنبال سهامی عام هستند، تسهیل می کند. در جامعه کریپتو، tZERO بیشتر به دلیل ارائه سهام توکن شده یا «اوراق بهادار دیجیتال» شناخته می شود که به طور بالقوه می توانند در یک بلاک چین معامله شوند.

طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت در 26 آگوست، خرده‌فروش آنلاین Overstock حدود 55 درصد از tZERO را در اختیار دارد.

در سال 2019، tZERO یک صرافی سنتی رمزنگاری به نام “tZERO Crypto” منتشر کرد که به کاربران امکان خرید، فروش و نگهداری بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، لایت کوین (LTC) و سایر ارزهای دیجیتال را می دهد. با این حال، در آخرین اعلامیه در تاریخ 3 فوریه، این شرکت تایید کرد که این صرافی را در تاریخ 6 مارس تعطیل خواهد کرد.

در این اطلاعیه، tZERO به طور ضمنی اشاره کرد که مبادلات رمزنگاری‌های غیرقانونی در مسیر منسوخ شدن قرار دارند و گفت: «ما معتقدیم که بسیاری از دارایی‌های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار و تجارت در یک اکوسیستم تنظیم‌شده در نظر گرفته می‌شوند.» در ادامه این اطلاعیه آمده است:

از آنجایی که محیط نظارتی پیرامون دارایی‌های رمزنگاری شده توسط SEC و سایر تنظیم‌کننده‌ها (از جمله رویدادهای اخیر) مشخص می‌شود، ما همچنان بر تجارت اوراق بهادار تحت نظارت منحصربه‌فرد خود تمرکز خواهیم کرد، که معتقدیم جایی است که بیشتر اوراق بهادار دارایی دیجیتال در آن یافت می‌شود. تجارت.”

مرتبط با: استرالیا طرح طبقه بندی دارایی های رمزنگاری شده را معرفی می کند

این شرکت گفت که تعطیلی برای 6 مارس تعیین شده است تا امکان برداشت منظم دارایی توسط مشتریان را فراهم کند که همچنان در اختیار نگهبان است. هنوز مشخص نشده است که آیا توکن های امنیتی معامله شده در صرافی tZERO ATS نیز تحت تأثیر تعطیلی tZERO Crypto قرار خواهند گرفت. کوین تلگراف برای روشن شدن این موضوع با tZERO ATS تماس گرفت اما تا تاریخ انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید