بیش از 53 میلیون دلار ارزش Chainlink (LINK) Changed Hands: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Whale Alert، یک حساب X شناخته شده برای ردیابی تراکنش های بزرگ در بلاک چین. گزارش شده است حرکت قابل توجهی از توکن های Chainlink (LINK). طبق توییت وی، 3.7 میلیون توکن LINK، معادل بیش از 53 میلیون دلار با قیمت های فعلی بازار، از یک کیف پول ناشناخته به کیف پول ناشناخته دیگری منتقل شده است.

در حالی که چنین نقل و انتقالات در مقیاس بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال غیرمعمول نیست، اغلب باعث کنجکاوی و حدس و گمان در بین سرمایه گذاران و علاقه مندان می شود. در این مثال، دلایل این انتقال عظیم همچنان یک رمز و راز باقی می‌ماند و باعث می‌شود تحلیلگران درباره تأثیر بالقوه آن بر اکوسیستم LINK گمانه‌زنی کنند.

نگرانی احتمالی ناشی از چنین نقل و انتقالات بزرگی این است که یک سهامدار عمده یا گروه صاحبان دارایی های خود را نقد می کند و به طور بالقوه باعث فشار نزولی بر قیمت توکن می شود. با این حال، علیرغم حجم این انتقال، واکنش‌های فوری بازار خاموش شد زیرا قیمت LINK در برابر عدم قطعیت انعطاف‌پذیری نشان داد.

احساسات بازار پیوند زنجیره ای

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Chainlink 14.51 دلار است که نشان دهنده کاهش جزئی 3.60 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با وجود این کاهش کوتاه مدت، این ارز دیجیتال در طول هفته عملکرد قوی داشت و ارزش آن ۸.۸۳ درصد افزایش یافت.

علاوه بر این، داده های بازار به افزایش قابل توجه فعالیت تجاری Chainlink اشاره می کند. حجم معاملات 24 ساعته افزایش قابل توجه 27.62 درصدی را تجربه می کند. در حال حاضر، کل حجم معاملات LINK 319,020,709 دلار است که نشان دهنده افزایش تدریجی است. علاقه و مشارکت در بازار کریپتو

اهمیت این انتقال فراتر از مقادیر عددی صرف است و یادآور ماهیت پویای چشم انداز کریپتو است. از آنجایی که سرمایه گذاران و تحلیلگران به نظارت بر تحولات پیرامون Chainlink ادامه می دهند، توجه بدون شک بر چگونگی تأثیر این انتقال مهم بر پویایی بازار در روزها و هفته های آینده متمرکز خواهد شد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید