بیش از 50 میلیون USDT توسط Tether در لیست سیاه قرار گرفت، چه اتفاقی افتاد؟


بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط Arkham Intelligence، تتر، شرکت پشتیبان شناخته‌شده‌ترین استیبل کوین جهان، پنج کیف پول ناشناخته را که در مجموع ۵۴.۱ میلیون USDT دریافت کرده‌اند، در لیست سیاه قرار داده است.

جدیدترین انتقال، که دو روز پیش مشاهده شد، از کیف پولی سرچشمه گرفت که بیشتر وجوه خود را در شش ماه گذشته بین کیف‌های دیگر توزیع کرده بود.

منبع: Arkham

این اولین موردی نیست که Tether آدرس‌های مرتبط با فعالیت غیرقانونی را خراب می‌کند. تتر قبلاً حدود 225 میلیون توکن USDT را با همکاری OKX و وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) طی تحقیقاتی در مورد یک سازمان بین‌المللی قاچاق انسان مرتبط با کلاهبرداری عاشقانه در آسیای جنوب شرقی مسدود کرد.

در میان افزایش نظارت‌های نظارتی، تتر به طور فعال مشتریان خود را از نظر انطباق بررسی می‌کند و کیف پول‌های مرتبط با رفتار مشکوک را در لیست سیاه قرار می‌دهد.

مرتبط با

در توسعه دیگری، بلومبرگ گزارش داد که Kraken، یک صرافی ارزهای دیجیتال، در حال بررسی حذف Tether (USDT) از پلتفرم خود برای مطابقت با چارچوب قانونی تعیین شده در بازارهای دارایی رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) است که در ماه جولای اجرایی می شود. سال

کراکن در حال حاضر در حال بررسی اقدامات بالقوه است، از جمله توقف پشتیبانی از Tether، ارز دیجیتال پرمعامله در پلتفرم خود در اتحادیه اروپا. انتظار می‌رود مقررات آتی که در MiCA مشخص شده است، بر USDT شرکت Tether Holdings Ltd.، یک استیبل کوین که برای حفظ ارزش اسمی خود با دلار طراحی شده است، تأثیر بگذارد.

دستورالعمل آتی، که در انتظار نهایی شدن توسط سازمان بانکداری اروپا است، قرار است محدودیت هایی را بر روی استیبل کوین های ارائه شده به سرمایه گذاران داخل بلوک اعمال کند. استیبل کوین ها عمدتا توسط معامله گران برای تسهیل انتقال دارایی های دیجیتال بین صرافی ها و محافظت از ثروت در برابر نوسانات قیمت توکن استفاده می شود.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید