سولانا (SOL) با ارزش بیش از 372 میلیون دلار دست‌ها را تغییر می‌دهد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس اعلام Whale Alert ردیاب تراکنش‌های زنجیره بلوکی، سولانا (SOL) به ارزش بیش از 372 میلیون دلار امروز در یک سری از تراکنش‌های نهنگ دست به دست شد. حرکت‌های مهم نهنگ در زمانی اتفاق می‌افتد که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال یک روند نزولی را تجربه می‌کند و هیچ نشانه‌ای از حرکت وجود ندارد.

هشدار نهنگ گزارش شده است گفته شد که 1,000,000 SOL به ارزش تقریبی 147.85 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به یک کیف پول رمزنگاری ناشناس جدید منتقل شده است. کمی بعد گزارش دادند معامله دیگری این شامل 1,519,488 SOL به ارزش تقریبی 224.64 میلیون دلار است که بین کیف پول های رمزنگاری ناشناخته منتقل شده است.

مبارزات سولانا و احساسات بازار

این انتقال ها در یک فرآیند اتفاق می افتد دوره سخت برای سولانا و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال. در حال حاضر SOL با قیمت 147.73 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش 1.95 درصدی در 24 ساعت گذشته است. علاوه بر این، حجم معاملات سولانا در همان دوره زمانی 29.41 درصد کاهش یافت. این نشان دهنده کاهش فعالیت بازار و علاقه سرمایه گذاران است.

حرکات مهم نهنگ با تلاش سولانا برای به دست آوردن مجدد حرکت همزمان است. روند نزولی حاکم بر بازار کریپتو بر دارایی های دیجیتالی مختلف، بدون استثناء سولانا، تأثیر گذاشته است. کاهش حجم معاملات نشان می‌دهد که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران احتمالاً رویکرد محتاطانه‌ای در پاسخ به آن دارند. نوسانات بازار و نگرانی های اقتصادی گسترده تر

اگرچه دلایل دقیق این نقل و انتقالات بزرگ همچنان نامشخص است، چنین حرکات قابل توجهی اغلب گمانه زنی هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد می کند. معاملات بزرگ می تواند سناریوهای مختلفی را نشان دهد، مانند تغییر موقعیت دارایی ها توسط سرمایه گذاران نهادی، بازسازی کیف پول توسط دارندگان بزرگ، یا اقدامات آماده سازی برای سرمایه گذاری یا فروش استراتژیک.

به طور کلی، انتقال سولانا به ارزش 372 میلیون دلار، نشان دهنده ادامه فعالیت در بازار با وجود روند نزولی است. همانطور که SOL به حرکت در این زمان‌های آشفته ادامه می‌دهد، فعالان بازار از نزدیک سایر تحولات و حرکت‌های نهنگ‌ها را برای بینش‌های بالقوه در جهت‌های بازار آینده زیر نظر خواهند داشت.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید