انتقال بیش از 33 میلیون دلار XRP از بایننس به کیف پول های ناشناخته: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داخل شراب شیرین یا تلخ اسپانیولی مربوط به ارزش بالا در تراکنش‌هایی که توجه جامعه XRP را به خود جلب کرد، بیش از 33 میلیون دلار توکن XRP از بایننس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، به کیف پول‌های ناشناخته منتقل شد. این تراکنش‌ها توسط Whale Alert، یک سرویس محبوب که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، برجسته شده است. این نقل و انتقالات، گمانه زنی هایی را در میان سرمایه گذاران و تحلیلگران در مورد استراتژی های انباشت بالقوه نهنگ های XRP، احتمالاً در انتظار افزایش قیمت قریب الوقوع، برانگیخت.

بر اساس توییت های Whale Alert، این نقل و انتقالات در سه مرحله جداگانه انجام شد معاملات: 20,634,685 XRP (10,901,371 دلار); 21,235,383 XRP (11,218,722 دلار) و 22,555,390 این حرکت‌ها نه تنها به دلیل اندازه‌شان مهم هستند، بلکه به این دلیل که نشان‌دهنده افزایش علاقه به XRP و اطمینان احتمالی در عملکرد آینده بازار هستند.

حرکات نهنگ و پویایی قیمت XRP

در حالی که این نقل و انتقالات در مقیاس بزرگ انجام می شد، افزایش جزئی در قیمت XRP مشاهده شد. قیمت فعلی XRP 0.5295 دلار است که نشان دهنده افزایش 1.84 درصدی در 24 ساعت گذشته و 5.24 درصدی در هفته گذشته است. این حرکت قیمت با افزایش 20.43 درصدی در حجم معاملات 24 ساعته XRP همراه است و در حال حاضر 985,788,070 دلار است. همچنین داده های CoinGlass نشان می دهد افزایش قابل توجه علاقه باز برای XRP که در 24 ساعت گذشته با 5.39 درصد افزایش به 640.67 میلیون دلار رسید.

این تحولات در زمانی اتفاق می‌افتد که اخیراً در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین رفتار صعودی قابل توجهی از خود نشان داده است. آخرین لحظه مارک 50000 دلار اما علیرغم علائم مثبت و افزایش فعالیت در اطراف XRP، XRP هنوز صعودی بزرگ مشابه آنچه در بازار گسترده تر دیده می شود را تجربه نکرده است. این اختلاف منجر به افزایش بررسی و تحلیل از سوی سرمایه گذاران و ناظران بازار شده است.

تحلیلگران بازار پیشنهاد می کنند که انباشت XRP توسط نهنگ ها می تواند یک حرکت استراتژیک برای پیش بینی تحولات مثبت بازار یا کاتالیزورهای بالقوه باشد. افزایش قیمت XRP بالاتر است. چنین خریدهای در مقیاس بزرگ اغلب قبل از دوره های نوسان یا تغییرات قابل توجه قیمت انجام می شود و آنها را به یک نقطه کلیدی مورد علاقه کسانی تبدیل می کند که به دنبال سنجش احساسات بازار و روندهای آینده هستند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید