بیش از 158 میلیون دلار در Solana (SOL) به طور مرموزی به Coinbase منتقل شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی غیرمنتظره، بیش از 158 میلیون دلار سولانا (SOL) به کوین‌بیس، یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال منتقل شد. جامعه کریپتو از این رویداد مهم توسط Whale Alert، یک سرویس شناخته شده که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال اصلی را ردیابی می‌کند، آگاه شد. Whale Alert انتقال مقادیر زیادی SOL از کیف پول های ناشناس به Coinbase را از طریق یک سری توییت به تفصیل شرح داد.

معاملات به سرعت پردازش شد اولین این شامل 201629 SOL به ارزش تقریبی 39.6 میلیون دلار است. بلافاصله پس از این دومین انتقال 201629 SOL به ارزش 39.6 میلیون دلار. سوم این تراکنش مقدار کمی کمتر از 201174 SOL را به ارزش تقریبی 39.5 میلیون دلار منتقل کرد. پایان در این توییت 202279 انتقال SOL به ارزش تقریبی 39.7 میلیون دلار گزارش شده است.

مفاهیم برای سولانا

برخی حدس می زنند که این ممکن است اقدام یک سرمایه گذار بزرگ یا جامعه ای از سرمایه گذاران باشد که به دنبال تجمیع دارایی های خود در کوین بیس برای آماده سازی برای فروش احتمالی هستند. برخی دیگر این را یک حرکت استراتژیک می دانند که احتمالاً نقدینگی Coinbase را برای استراتژی های سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ یا معاملات OTC که اغلب در رادار بازار عمومی قرار می گیرند، افزایش می دهد.

در این میان اثرات آنها معاملات توسعه هنوز برای سولانا و بازار گسترده‌تر ادامه دارد. اگر SOL به Coinbase منتقل شود، این می تواند فشار فروش قابل توجهی در بازار ایجاد کند که می تواند بر قیمت Solana تأثیر منفی بگذارد. با این حال، اگر این حرکت‌ها بخشی از یک برنامه استراتژیک بزرگ‌تر باشد که نیازی به فروش در بازار آزاد ندارد، تأثیر فوری بر قیمت سولانا می‌تواند ناچیز باشد.

با توجه به تحولات اخیر، زمان بندی این معاملات به ویژه قابل توجه است. روند رو به بالا به قیمت سولانا. در زمان نقل و انتقالات، SOL با 0.22 درصد افزایش اندکی در 24 ساعت گذشته، 196.96 دلار معامله می شد. با این حال، SOL ماه گذشته افزایش قابل توجهی 46.92٪ را تجربه کرد. علاوه بر این، حجم معاملات 24 ساعته سولانا به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و 51.51 درصد افزایش یافته و اکنون به 3.27 میلیارد دلار رسیده است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید