CertiK: Ordinals Finance یک میلیون دلار فروش فرش را تکمیل کرد


به نظر می رسد پروتکل DeFi حضور خود را در رسانه های اجتماعی پس از انتشار اخبار کلاهبرداری ادعایی خروج حذف کرده است.

Ordinals Finance، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (DeFi) که به کاربران اجازه می دهد مقالات را قرض دهند و به امانت بگیرند، متهم به ارتکاب یک کلاهبرداری خروج، همچنین به عنوان “کشیدن فرش” شده است.

شرکت امنیت بلاک چین CertiK در یک بیانیه مطبوعاتی در ۲۴ آوریل که توسط Cointelegraph مشاهده شد گزارش داد که توسعه‌دهنده پروتکل ۲۵۶ میلیون توکن Ordinals Finance (OFI) را با استفاده از یک تابع “safuToken” از قراردادهای هوشمند خود خارج کرده است. CertiK بیان کرد که 13 میلیون OFI دیگر از طریق تابع “ownerRewithdraw” حذف شدند و تعداد کل توکن های برداشت شده به 269 میلیون رسید.

طبق گفته شرکت امنیت بلاک چین، مجموع ضرر سرمایه گذاران یک میلیون دلار است. داده های Coinecko نشان می دهد که ارزش بازار OFI قبل از خروج ادعایی 2.3 میلیون دلار بود، اما بعداً به بیش از 143000 دلار کاهش یافت. یعنی بیش از 2 میلیون دلار خسارت وارد شده است. با این حال، برخی از دارندگان توکن OFI ممکن است هنگام انتشار این خبر آن را فروخته باشند، که ممکن است میزان کمتر گزارش شده توسط CertiK را توضیح دهد.

داده های بلاک چین نشان می دهد که حساب توسعه دهنده Ordinals بیش از 256 میلیون توکن OFI را با استفاده از تابع safuToken برداشته است. ظاهراً این وجوه از طریق چندین تراکنش به یک حساب اتریوم جداگانه ارسال شده است. داده های بلاک چین نشان می دهد که این آدرس قبل از واریز توکن ها به Tornado Cash، OFI را از چندین آدرس دریافت کرده است.

به نظر می رسد حساب توییتر پروژه حذف شده است.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید