مدیر عامل JAN3 می گوید Ordinals و BRC-20 ظرف چند ماه ناپدید می شوند


به گفته سامسون مو، مدیر عامل JAN3، هیاهوی موجود در مورد بیت کوین Ordinals و توکن های BRC-20 ناپایدار است و ظرف چند ماه از بین خواهد رفت.

به گفته سامسون مو، مدیر عامل JAN3، آخرین اغراق در مورد Ordinals بیت کوین (BTC) و توکن های BRC-20 پایدار نیست و ظرف چند ماه ناپدید خواهد شد.

Mow در یک مصاحبه اختصاصی با Cointelegraph گفت: “این افراد اساساً هزینه های زیادی را پرداخت می کنند که مستقیماً به استخراج کنندگان بیت کوین می رسد و هیچ راهی وجود ندارد که بتوان این کار را ادامه داد.”

او ادامه داد: ماه ها می گذرد، اجازه دهید در مورد سال ها اینجا صحبت نکنیم.

افزایش فعالیت در اطراف Ordinals و BRC-20 (یک فناوری رمزنگاری که به کاربران اجازه می دهد توکن های دوگانه و غیر وفاداری را در بلاک چین بیت کوین چاپ کنند) دلیل اصلی افزایش هزینه تراکنش ها است که باعث ازدحام در شبکه بیت کوین می شود.

مطالب مرتبط: استاندارد توکن بیت کوین BRC-20 به هدف جدیدی برای توکن های میم تبدیل می شود

در حالی که بسیاری از اعضای جامعه بیت کوین Ordinals را به عنوان یک مورد استفاده می بینند که می تواند پذیرش بیت کوین را تقویت کند، Mow آنها را به عنوان اسپم می بیند که شبکه را مسدود می کند.

او خاطرنشان کرد: «این‌ها برداشت‌های کوتاه‌مدت پول هستند، مشابه بسیاری از موارد در زنجیره‌های رقیب مانند اتریوم و سولانا».

به گفته موو، پذیرش انبوه بیت کوین به این دلیل اتفاق نمی افتد که «مردم JPEG را چاپ می کنند و آنها را روی زنجیره می چسبانند»، بلکه به این دلیل است که از آن به عنوان یک فناوری پس انداز و یک وسیله مبادله استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استدلال Mow علیه Ordinals، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. فراموش نکنید که مشترک شوید!

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید