Orbs Liquidity Center در Fantom راه اندازی می شود، با SpookySwap ادغام می شود


Orbs با ادغام مرکز نقدینگی خود با سازنده معروف بازار خودکار SpookySwap، دامنه خود را به Fantom گسترش داده است. در نتیجه، ارائه دهندگان نقدینگی تشویق خواهند شد تا به کاربران Fantom یک تجربه معاملاتی پیشرفته در زنجیره ارائه دهند.

به لطف راه اندازی Liquidity Hub، کاربران SpookySwap اکنون به نقدینگی عمیق تری از پروتکل های زنجیره ای مختلف در Fantom دسترسی خواهند داشت. قیمت گذاری و تجربه کاربر به لطف این یکپارچه سازی با استفاده از فناوری پیشرفته لایه 3 (L3) Orbs بسیار بهبود یافته است.

این پنجمین استقرار Orbs Liquidity Hub در زنجیره EVM است که به کاربران SpookySwap کنترل بیشتری بر مبادله توکن هایشان می دهد. مرکز نقدینگی در برابر MEV محافظت می‌کند، معاملات بدون گاز را امکان‌پذیر می‌کند، و بهره‌وری سرمایه را همراه با قیمت‌گذاری بهتر، همگی با یک رابط بصری بهبود می‌بخشد.

صرافی های غیرمتمرکز می توانند نقدینگی را هم از منابع درون زنجیره ای و هم از منابع خارج از زنجیره به لطف ساختار کاملاً غیرمتمرکز و قابلیت همکاری مراکز نقدینگی Orbs به دست آورند. این بدون به خطر انداختن حقوق حضانت یا تهدید ماهیت بدون مجوز DeFi انجام می شود.

علاوه بر این، کاربران SpookySwap می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی از این مزایا بهره مند شوند. با استفاده از نقدینگی خارجی، مرکز نقدینگی با عمل به عنوان یک لایه بهینه سازی در بالای AMM و ارائه مظنه های بهتر، لغزش معاملات را کاهش می دهد. در نتیجه، سرمایه گذاران می توانند از هر معامله سود بیشتری کسب کنند.

حل‌کننده‌های شخص ثالث که از سهام خود یا استخرهای AMM استخراج می‌کنند، برای تامین نقدینگی با هاب رقابت می‌کنند. بهترین اجرای معاملات ممکن با این رویکرد تضمین شده است. علاوه بر این، مرکز نقدینگی سفارشات غیرمتمرکز را از طریق یک API در دسترس قرار می‌دهد که به سازندگان بازار و سایر سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و نهادی اجازه می‌دهد تا برای تکمیل مبادلات مناقصه و رقابت کنند.

اگر مرکز نتواند معامله را با قیمتی کمتر از AMM انجام دهد، معامله به قرارداد AMM باز می گردد. این تجربه تجارت را برای کاربران روان تر می کند. شواهد استفاده گسترده از Fantom در چندین اکوسیستم، استقرار قابل مقایسه در زنجیره های دیگر مانند Quickswap در Polygon PoS و zkEVM Thena در BNB Chain و IntentX در Base است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید