خوش بینی (OP) روی Robinhood زنده می شود، اما یک مشکل وجود دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توسعه جدیدی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال رخ داد زیرا Optimism (OP) برای تجارت در پلت فرم Robinhood Crypto فهرست شد.

گسترش Robinhood

بر اساس اعلام رسمی Robinhood Crypto، این فهرست با توجه به اینکه فقط برای کاربران در برخی حوزه های قضایی اتحادیه اروپا (EU) در دسترس است، همراه است.

اعلامیه صرافی مبنی بر فهرست Optimism به دلیل گسترش نادر در بازار اروپا با پیچیدگی همراه است.

با Optimism که اکنون در Robinhood Crypto زندگی می‌کند، کاربران این فرصت را دارند که مستقیماً از طریق برنامه Robinhood توکن‌های OP را خریداری، بفروشند و معامله کنند. خوش بینی به دلیل پتانسیل رشد، سرمایه گذاران را جذب می کند، بنابراین بازار اروپا می تواند فرصت مناسبی برای توسعه باشد. علاوه بر این، معامله گران بسته به شرایط و ضوابط، به طور بالقوه می توانند درصدی از معاملات خود را به بیت کوین (BTC) بازگردانند.

علاوه بر خوش بینی، Robinhood Crypto طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را برای تجارت ارائه می دهد. برخی از ارزهای دیجیتال اصلی که در حال حاضر برای تجارت در این پلتفرم موجود هستند عبارتند از: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، دوج کوین (DOGE)، سولانا (SOL) و XRP.

Robinhood در سه ماهه اول سال 2024 روند صعودی داشت، اما سهام آن به دلیل کاهش اخیر کاربران فعال ماهانه کاهش یافته است.

عملکرد خوش بینی

تحلیلگران می گویند اضافه شدن Optimism به مجموعه محصولات Robinhood Crypto نشان دهنده تعهد این پلتفرم به گسترش پیشنهادات خود و دسترسی کاربران به دارایی های دیجیتال نوآورانه و امیدوارکننده است.

همانطور که در آخرین درآمدهای سه ماهه خود دیده می شود، Robinhood Markets شاهد افزایش سودآوری خود بوده است. این کارگزاری حتی پیش بینی های وال استریت را به دلیل افزایش قابل توجه سپرده های ارزهای دیجیتال و افزایش تعداد کاربران فعال ماهانه شکست داد. بنابراین، انتظار می رود که کاربران، سرمایه گذاران و معامله گران در اروپا به پیشنهاد Optimism در شبکه دسترسی داشته باشند.

با نگاهی به آینده، عملکرد خوش‌بینی در CoinMarketCap کاهش یافته است زیرا داده‌های فعلی کاهش 2.3 درصدی را به 3.10 دلار در 24 ساعت نشان می‌دهد. با توجه به نوسانات فضای کریپتو، تحلیلگران انتظار دارند که قیمت آن به زودی افزایش یابد زیرا دسترسی جدید به Robinhood می تواند به افزایش تقاضا در کل کمک کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید