OPNX پس از گزارش افزایش 90000 درصدی، حجم اولیه بد را به سخره می گیرد


صرافی OPNX قبل از تجربه یک جهش عظیم در حجم در 24 ساعت گذشته، درباره حجم معاملات پایین قبلی اطلاعاتی منتشر کرد.

صرافی آزاد (OPNX) مدعی شد که افزایش شدید حجم معاملات را تجربه کرده است و در روز افتتاحیه خود به شوخی در مورد حجم پایین بسیار پایین خود صحبت کرد.

طبق یک توییت ارسال شده توسط OPNX در 10 آوریل، حجم معاملات روزانه اولیه در 4 آوریل بالغ بر 13.64 دلار بود اما از آن زمان با بیش از 90000 درصد افزایش به 12398 دلار در 9 آوریل رسیده است.

با این حال، داده های جدید نشان می دهد که حجم معاملات در 24 ساعت گذشته افزایش بسیار بیشتری داشته است.

طبق داده‌های CoinGecko، حجم معاملات 24 ساعته OPNX تا 10 آوریل به بالای 179,000 دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش تقریباً 24,500٪ از 9 آوریل است.

بیشترین حجم از جفت معاملاتی بیت کوین (BTC) و تتر (USDT) با بیش از 178000 دلار ارزش این جفت بود.

مشخص نیست که دقیقاً چه چیزی باعث افزایش این جهش شد، اما می‌توان آن را به اطلاعیه OPNX در 9 آوریل در مورد یک برنامه بازارساز جدید که به افزایش حجم آن کمک می‌کند مرتبط دانست.

حجم معاملات OPNX می تواند نتیجه افزایش مداوم قیمت BTC باشد که برای اولین بار از ژوئن 2022 از 30000 دلار در بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار عبور کرد.

مرتبط با: 3AC، بنیانگذاران Coinflex برای جمع آوری 25 میلیون دلار برای مبادلات تجاری تقاضای جدید همکاری می کنند

لزلی لمب، مدیر عامل OPNX اعلام کرد که این صرافی در 4 آوریل برای تجارت باز شد، نتیجه همکاری بین بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Coinflex و سو ژو، بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری در حال سقوط Three Arrows Capital (3AC). و کایل دیویس

جامعه کریپتو واکنش متفاوتی به اعلام OPNX و حجم معاملات گزارش شده آن داشت.

مقداری نظرات او از روابط صرافی با دیویس و ژو انتقاد کرد که محل نگهداری آنها از زمان فروپاشی 3AC در سال 2022 که زمانی دارایی 10 میلیارد دلاری داشت، نامشخص باقی مانده است.

در همین حال، دیگران حجم معاملات نسبتاً کم OPNX را به سخره گرفتند و به شوخی گفتند که Changpeng “CZ” Zhao، مدیرعامل و موسس Binance، نگران این پروژه خواهد بود.

در مقابل، بایننس بیش از 11 میلیارد دلار حجم 24 ساعته را در مقایسه با 179000 دلار OPNX بر اساس داده های CoinGecko گزارش کرده است.

مجله: صرافی ژو سو در akshual به 13.64 دلار رسید، Huobi در بحران است: آسیا اکسپرس
نویسنده: Stephen Katte

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید