Opera ابزارهای امنیتی را برای محافظت از کاربران در برابر عوامل مخرب Web3 راه اندازی می کند

Opera ابزارهای امنیتی را برای محافظت از کاربران در برابر عوامل مخرب Web3 راه اندازی می کند


این مرورگر همچنین HTTPS را در همه جا فعال می‌کند و یک لایه حفاظتی اضافی ارائه می‌کند و اطمینان می‌دهد که وب‌سایت‌هایی که افراد بازدید می‌کنند از پروتکل‌های رمزگذاری مناسب استفاده می‌کنند.

مرورگر Web3 Opera مجموعه جدیدی از ابزارهای امنیتی را با هدف کمک به کاربران خود برای کاهش خطرات رایج مرتبط با افراد مخرب در اکوسیستم Web3 معرفی کرده است.

مجموعه جدیدی از ابزارهای امنیتی به نام Web3 Guard مجموعه‌ای از ویژگی‌های امنیتی مرورگر است که قول می‌دهد از کاربران در برابر برنامه‌های غیرمتمرکز مخرب (DApps)، حملات فیشینگ با عبارت اولیه و عوامل مخرب محافظت کند.

ابزار امنیتی خطرات امنیتی شناخته شده مرتبط با DApps مانند کد مشکوک، آسیب پذیری ها و سابقه حسابرسی را اسکن می کند. این به کاربران کمک می کند تا ایده بهتری از DApp که قصد دارند مرور کنند داشته باشند و در صورت یافتن هر یک از آسیب پذیری های ذکر شده به آنها هشدار می دهد.

ابزارهای امنیتی داخلی همچنین هرگونه حملات فیشینگ عبارت اولیه را با اسکن صفحات وب برای نشانه‌های واضح سوء استفاده، مانند کلمات کلیدی و ویژگی‌های رایج فیشینگ، بدون به خطر انداختن حریم خصوصی یا داده‌های شخصی کاربران، بررسی می‌کنند.

ابزارهای امنیتی جدید اسکنر کریپتو همچنین یک بررسی کننده آدرس مخرب در کیف پول کریپتو اپرا معرفی کردند که آدرس های گیرنده را در برابر لیستی از عوامل مخرب شناخته شده اسکن می کند و در صورت شناسایی فعالیت مشکوک به کاربران هشدار می دهد. علاوه بر این، مرورگر این گزینه را دارد که HTTPS را در همه جا فعال کند، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می کند و اطمینان می دهد که وب سایت هایی که کاربران بازدید می کنند از تکنیک های رمزگذاری قابل اعتماد استفاده می کنند.

مربوط: مرورگر اپرا خدمات بلاک چین الروند را برای پشتیبانی از پذیرش Web3 ادغام می کند

در هفته اول دسامبر، این مرورگر یک ویژگی توکن غیرقابل تعویض جدید را بر روی پلتفرم ارائه کرد که به کاربران اجازه می دهد تا اکوسیستم گسترده NFT را از طریق مرورگر خود کشف کنند.

مرورگر کریپتو محبوب که با ارائه توکن بومی به کاربران برای کاوش در وب از طریق پلتفرم خود محبوبیت پیدا کرد، به نقطه کلیدی تعامل Web3 تبدیل شده است. این مرورگر یک کیف پول یکپارچه دارد و از بسیاری از اکوسیستم های رمزنگاری و Web3 پشتیبانی می کند.


نویسنده: Prashant Jha

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉