اپرا هوش مصنوعی سازنده را در آخرین به روز رسانی مرورگر ادغام می کند


مرورگر وب چند پلتفرمی اپرا نسخه آتی Opera One را با مجموعه ای از ویژگی های جدید، از جمله ادغام هوش مصنوعی سازنده درون مرورگر، معرفی کرده است.

هوش مصنوعی (AI) با فراگیرتر شدن فناوری در صنایع بزرگ در سراسر جهان خبرساز شده است.

مرورگر وب قدیمی اپرا اپرا وان را معرفی کرده است، آخرین نسخه برنامه خود که شامل یک ادغام جدید هوش مصنوعی سازنده است. طبق گفته اپرا، ویژگی هوش مصنوعی درون مرورگر که به عنوان AI Prompt شناخته می شود، «اعلان های متنی» را برای صفحات وب یا متن هایلایت شده به کاربران ارائه می دهد.

این ارائه‌دهنده خدمات وب در توییتی اعلام کرد که ویژگی‌های هوش مصنوعی به طور خودکار برای همه کاربران فعال می‌شود و همچنین دسترسی سریع به سایر ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT و ChatSonic در نوار کناری مرورگر خواهد بود.

در صفحه به‌روزرسانی Opera One، طول‌های کوتاه‌تر برای خواندن در دسترس‌تر، توضیحات «ایده‌های پیچیده» و ایجاد محتوا (مثلاً

مرتبط با: هدف بازسازی DeepMind گوگل ارائه دستاوردهای نسل بعدی هوش مصنوعی است

در حال حاضر، نسخه تقویت شده با هوش مصنوعی Opera One در دسترسی اولیه منتشر شده است. این شرکت مرورگر به روز شده خود را یک پلتفرم Web3، “آماده آینده” نامید.

اسکرین شات جدیدترین ویژگی مولد هوش مصنوعی در مرورگر Opera One را نشان می دهد. منبع: Opera

در ماه دسامبر، اپرا مجموعه ای از ابزارهای امنیتی را با هدف محافظت از کاربران در برابر عوامل مخرب Web3 منتشر کرد. ابزارهای معروف به Web3 Guard در مرورگر اصلی اپرا ادغام شده‌اند و به شناسایی برنامه‌های غیرمتمرکز مضر (DApps) و حملات فیشینگ از جمله ویژگی‌های دیگر کمک می‌کنند.

با این حال، آخرین ادغام هوش مصنوعی مطابق با روندهای اصلی در صنعت فناوری در حال ظهور است. غول های اینترنتی و فناوری مانند گوگل، مایکروسافت، آمازون و غیره از ابتدای سال اعلامیه هایی در مورد ادغام هوش مصنوعی اعلام کرده اند.

همچنین گزارش شده است که ایلان ماسک هزاران پردازنده گرافیکی را برای پروژه آینده هوش مصنوعی توییتر خریداری کرده است. مدیر عامل توییتر بعدا گفت که او همچنین یک پلتفرم هوش مصنوعی حقیقت جویانه به نام TruthGPT راه اندازی خواهد کرد که به دنبال درک ماهیت جهان است.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید