مرورگر اپرا کیف پول استیبل کوین MiniPay را در آفریقا راه اندازی کرد


کیف پول جدید اپرا درون مرورگر و بدون نگهداری روی بلاک چین Celo اجرا می شود و پایگاه کاربران این پلتفرم در آفریقا را برای تراکنش های استیبل کوین P2P هدف قرار می دهد.

پلتفرم وب اپرا اعلام کرده است که قصد دارد یک کیف پول استیبل کوین غیر محفوظ را راه اندازی کند که در مرورگر وب تلفن همراه ادغام شده است، که برای پایگاه کاربرانش در آفریقا در دسترس خواهد بود.

در 13 سپتامبر، ارائه‌دهنده خدمات وب، یکپارچه‌سازی کیف پول MiniPay را که بر پایه بلاک چین Celo ساخته شده بود، معرفی کرد که به کاربران آفریقا اجازه می‌دهد با استفاده از شماره تلفن همراه موجود خود، استیبل کوین ارسال یا دریافت کنند.

Opera 17 سال پیش در آفریقا شروع به کار کرد و اکنون بیش از 100 میلیون کاربر در این قاره دارد. راه اندازی MiniPay در ماه های آینده آغاز خواهد شد و ابتدا در نیجریه راه اندازی خواهد شد.

یورگن آرنسن، معاون موبایل اپرا، گفت:

«کاربران در نیجریه، کنیا، غنا و آفریقای جنوبی نگرانی‌های مداوم خود را در مورد هزینه‌های بالا، زمان‌های غیرقابل اطمینان خدمات، عدم شفافیت در مورد پیشرفت تراکنش و عدم دسترسی به داده‌های تلفن همراه ابراز کردند.»

کیف پول MiniPay جدید با شش درصد کارمزد کار می کند و با کیف پول های داخلی و پشتیبان از طریق اعتبار گوگل کاربران کار می کند.

همچنین با روش‌های پرداخت محلی مانند Airtime و MPesa و همچنین نقل و انتقالات بانکی سنتی یکپارچه می‌شود و به کاربران خود اجازه می‌دهد تا استیبل کوین‌ها را از کیف پول به ارز محلی اضافه و برداشت کنند.

مرتبط با: گوگل کروم ردیابی کاربر داخلی را برای تبلیغ کنندگان معرفی می کند

Celo همچنین پایگاه کاربری قوی در آفریقا دارد و می‌گوید این ادغام در را به روی ایجاد اپلیکیشن‌های سازگار با اتریوم بیشتر برای MiniPay باز می‌کند.

کوین تلگراف برای اظهار نظر بیشتر در مورد توسعه با هر دو شرکت تماس گرفته است.

در آوریل سال جاری، اپرا یک ادغام هوش مصنوعی (AI) جدید را در آخرین بروزرسانی مرورگر خود در آن زمان اعلام کرد. یک ویژگی هوش مصنوعی درون مرورگر به نام AI Prompt به کاربران «اعلان های متنی» برای صفحات وب یا متن هایلایت شده می دهد.

در دسامبر گذشته، مجموعه ای از ابزارهای امنیتی را با هدف محافظت از کاربران در برابر “بازیگران مخرب Web3” راه اندازی کرد.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید