پروتکل بندرگاه دریایی OpenSea به سازندگان و دارندگان NFT به زنجیره BNB می پیوندد


هدف ادغام زنجیره BNB در پروتکل بندرگاه فراهم کردن پرداخت‌های سازنده متعدد، پرداخت‌های بلادرنگ و مدیریت مجموعه‌ها برای سازندگان زنجیره BNB است.

OpenSea، بازار رمزنگاری کلکسیونی و توکن غیر وفاداری (NFT)، اعلام کرده است که قصد دارد زنجیره BNB را تا پایان سه ماهه چهارم سال 2022 در پروتکل بندرگاه ادغام کند. این ادغام به کاربران امکان می دهد NFT های زنجیره ای BNB را در بازار OpenSea خریداری، فهرست کرده و تجارت کنند.

زنجیره BNB توسط بایننس ساخته شد تا به عنوان یک شبکه بلاک چین مبتنی بر وب 3 که توسط توکن خود صرافی، بایننس کوین (BNB) کار می کند، کار کند. هدف ادغام BNB Chain با پروتکل بندرگاه OpenSea ارائه چندین پرداخت خالق، پرداخت‌های بلادرنگ و مدیریت مجموعه و غیره برای سازندگان زنجیره BNB است.

مدیر سرمایه گذاری زنجیره ای BNB، گوندولین رجینا، بینش خود را در مورد این حرکت به اشتراک گذاشت و از قصد خود برای ارائه تجربیات بهتر به سازندگان و کاربران NFT خبر داد. او اضافه کرد:

«این ادغام تعداد زیادی از سازندگان را به سیستم گسترده‌تر می‌آورد و سازندگان و طرح‌های NFT را در اکوسیستم زنجیره BNB توانمند می‌سازد.»

هدف این ادغام کاهش هزینه‌های گاز، ارائه فرآیندهای تأیید امضای آسان‌تر و حذف هزینه‌های راه‌اندازی است. علاوه بر زنجیره BNB، OpenSea قصد دارد از Seaport در چندین بلاک چین برای دسترسی به کاربران بیشتر استفاده کند.

مربوط: بایننس رکورد 138000 ورودی بیت کوین را مشاهده می کند زیرا نظرات در مورد اینکه قیمت بیت کوین در آینده چه خواهد کرد متفاوت است.

OpenSea اخیراً تأیید کرده است که پس از دریافت واکنش شدید عمومی به دلیل تفکر غیر از این، به اعمال حق امتیاز بر همه مجموعه ها ادامه خواهد داد.

این واکنش پس از آن رخ داد که OpenSea از انتشار یک ابزار زنجیره‌ای خبر داد که به سازندگان اجازه می‌داد تا حق امتیازی را بر تمام مجموعه‌های جدید روی پلتفرم اعمال کنند، اما ارائه آن به مجموعه‌های موجود متوقف شد.

این ابزار زنجیره‌ای که به‌عنوان یک قطعه کد ساده توسط دوین فینزر، مدیر عامل OpenSea توصیف شده است، با هدف تسلط بر سیستم پرداخت هزینه خلاقانه داوطلبانه موجود است. این کد همچنین فروش NFT را فقط به بازارهایی محدود می‌کند که معیارهای هزینه سازنده را اجرا می‌کنند.

در ژانویه 2022، OpenSea مجبور شد پس از تلافی‌جویانه جامعه، از تلاش برای اعمال محدودیت‌های سخت‌گیرانه بر چاپ NFT عقب‌نشینی کند. این پلتفرم به طور موقت خط مشی خود را تغییر داده بود تا تنها به پنج مجموعه NFT با 50 مورد در هر مجموعه اجازه دهد که قبلاً نامحدود بودند.

OpenSea این تصمیم را تغییر داد و استدلال کرد که از قراردادهای هوشمند سوء استفاده شده است و “بیش از 80٪ موارد ایجاد شده با این ابزار سرقت ادبی، مجموعه های جعلی و هرزنامه هستند”.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید