مگا رفرش OpenSea Eyes برای انطباق با Solana NFT


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea به دنبال بازیابی درخشش زمانی از دست رفته خود در مواجهه با افزایش رقابت است. بر اساس گزارش BNNBloomberg، OpenSea در حال بررسی یک اصلاح بزرگ از طریق آنچه این شرکت OpenSea2.0 نامیده است، در اولین خبر بزرگ خود از زمان کاهش تعداد کارکنان در نوامبر سال گذشته است.

این حرکت بسیار مهم است زیرا سهم بازار OpenSea با توجه به مشوق های ارائه شده در پلتفرم های جایگزین که جذابیت آن را برای کلکسیونرهای NFT کمتر می کند، در حال کاهش است. OpenSea در برنامه های جدید خود قصد دارد موارد استفاده NFT ها را در پلتفرم های خود بازتعریف کند. در حال حاضر، این شرکت همه دارایی ها را بدون توجه به منشأ و مورد استفاده آنها یکسان فهرست می کند، اما قصد دارد در نهایت این را تغییر دهد.

دوین فینزر، مدیر عامل OpenSea تحت تأثیر اعداد و ارقام در حال ظهور قرار نگرفت و اظهار داشت که برنامه خدمات واقعی که او قصد دارد روی آن کار کند، قوانین بازی را در دراز مدت تغییر خواهد داد.

او در مصاحبه ای گفت: «یکی از چیزهایی که ما بیش از همه در مورد آن هیجان زده هستیم این نیست که چگونه بیشترین حجم را به دست آورید، بلکه چگونه می توانید قانع کننده ترین موارد استفاده را برای NFTها ایجاد کنید. و تیم او “مایلند روی پویایی بازار کوتاه مدت تمرکز زیادی نداشته باشند.”

تمرکز به سولانا تغییر می کند

فینزر خاطرنشان کرد که به عنوان بخشی از برنامه‌های رشد جدید خود، تیم OpenSea از نزدیک پیشرفت‌ها در اکوسیستم‌های Solana و همچنین بیت کوین Ordinals را دنبال می‌کند. این دو زنجیره در حال تغییر شکل دادن به درک کلکسیون های دیجیتال هستند و OpenSea ممکن است پشتیبانی خود را در دراز مدت گسترش دهد.

با این حال، فینزر رقابت با اتریوم را به عنوان یک مرکز کلکسیونی دیجیتال ارزیابی کرد و اظهار داشت که نه بیت کوین و نه سولانا نمی توانند جایگزین اتریوم به عنوان یک زنجیره NFT بالفعل شوند.

اتریوم هنوز دارای برخی از منحصر به فردترین NFT های تراشه آبی مانند Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks است. به طور کلی، اتریوم بیشترین نقدینگی را دارد و مدیر عامل OpenSea آن را پلتفرمی می‌بیند که در سال‌های آینده تسلط خواهد داشت.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید